Presunúť na hlavný obsah

Manžel ma opustil a nechal s dvomi deťmi: Keď som zistila, ako žije neskôr, zranilo mi to srdce este viac

Partnerské vzťahy

Niekedy sa v živote stanú naozaj nevysvetliteľné veci. Čitateľka Jana (37) nám o tej svojej povedala viac.

Mali sme skvelú domácnosť, všetko klapalo ako hodinky a až do osudného dňa som s Jurajom nemala žiadny problém. Náš vzťah bol viacmenej dokonalý, ak nerátam občasné hádky kvoli maličkostiam. začína svoje rozprávanie Jana.

Je pravda, že už to nebolo ako na začiatku, ale to je predsa normálne. Vzťahy sa časom menia, prechádzajú si rôznymi obdobiami a aj zamilovanosť sa mení na lásku. Aspoň tak som si vysvetľovala jeho náhlu zmenu správania po tom, čo sa nám narodili naše dvojičky. Po troch rokoch manželstva som nemohla byť šťastnejšia, no Juraj akoby sa nedokázal zmieriť s myšlienkou, že už nie sme len dvaja. trpko pokračuje Jana.

Inšpirujte sa: Predtým než som povedala svojmu mužovi ÁNO, dala som mu jednu podmienku: Podľa nej som zistila, či ma ľúbi

Prišlo odsudzenie

Po pár mesiacoch sa mi natoľko vzdialil, že som nevidela iné riešenie, ako vyhľadať odbornú pomoc v manželskej poradni, kde by Juraj mohol otvorene povedať, čo ho od narodenia našich detí tak trápi. Nakoniec však na podobný čin neprišlo. Deň pred dohodnutým stretnutím som sa zobudila ešte za tmy, cez dvere spálne presvitalo svetlo z chodby, no v ňom sa mihol už len jeho chrbát. Juraj odišiel,  nechal len list na rozlúčku, v ktorom mi vysvetlil, že svoje správanie nechápe, no nezvláda rolu otca a preto musí odísť! Vraj som skvelou matkou a výchovu o naše dve ratolesti zvládnem hravo i sama.

Nedokázala som sa spamätať z toho, čo sa stalo. Moja opora, moje druhé ja a moja životná láska zmizla z môjho života zo dňa na deň a ja som ostala sama s dvoma deťmi. Nemala som čas liečiť si svoje zlomené srdce, moje deti ma potrebovali. Sama a v depresii som robila, čo sa len dalo, aby som im poskytla zázemie a domov, dokonca i lásku za dvoch. smutne rozpráva slobodná mamička.

Prečítajte si: Na svadobnej ceste ma môj manžel takto ponížil: Po pár mesiacoch som ho kvôli tomu opustila

Trpké prekvapenie

Trvalo mi celé tri roky než som, ako tak, dokázala ráno vstať bez spomienky na Juraja. No práve vtedy, keď som mala pocit, že som z najhoršieho už dávno vonku, zavolala mi priateľka z práce Simona s otázkou, či viem, ako môj Juraj teraz žije. Narovinu som povedala, že som o ňom už tri roky nič nepočula. Odkedy odišiel, akoby sa po ňom zľahla zem. V tom mi Simona povedala niečo, čomu som nemohla uveriť. Vraj sa včera rozprávala so starou známou, ktorá pracuje s Jurajovou novou manželkou. Vlastne, aby som bola konkrétna, prijali ju na jej miesto po tom, čo Jurajova manželka otehotnela. Nikto vo firme jej tehotenstvo vraj nečakal, pretože už s Jurajom majú adoptovaných dvoch synov.

Nenechajte si ujsť: Vďaka manželovmu zavádzaniu noviniek som prestala s ním spávať: Kvôli tomuto to zašlo až príliš ďaleko

Vtedy som akoby onemela. Môj Juraj, ktorý odomňa odišiel, pretože nezvládol rolu otca, má novú rodinu, manželku a dokonca tri deti? Je tomu už päť rokov, nikdy viac som sa s ním nestretla, no jeho konanie mi doteraz nie je jasné a zdá sa, že ani nikdy nebude. ukončuje rozrávanie zronená Jana.

Niekedy jednoducho osud zariadi veci inak

Možno však niekedy treba veci prijať také, aké sú a konanie druhého si netreba klásť za vinu. Aj Jana nakoniec zistila, že Jurajova slabosť nebola jej osobným zlyhaním. Práve naopak. Ukázalo sa, aká statočná a silná žena sa v nej skrýva. Niekedy sa jednoducho stačí len prestať obviňovať.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe