Myslela som si, že mám dokonalý vzťah: Až dokým do môjho života nevstúpil druhý muž

Niekedy dokáže jedna nečakaná udalosť zmeniť celý život. Ako sa s ňou však vysporiadať?

Niekedy vás aj vlastná intuícia dokáže zradiť...

Niekedy vás aj vlastná intuícia dokáže zradiť...

Zdroj: Profimedia

Nebol môj typ

S Michalom sme sa poznali už od strednej, no nikdy nebol ten typ muža, ktorý by ma priťahoval. Vždy som ho brala ako dobrého kamaráta, s ktorým som si čo to odžila, no ako partnera na celý život som si ho nevedela predstaviť ani náhodou. Časom sa však veci zmenili. Ja som dospela, on zmužnel, zmenil priority a v jedno leto sme sa do seba zamilovali. Len tak, náhodou a úplne spontánne. približuje svoj príbeh zamotanej lásky Silvia.

Neprehliadnite: Toto je 7 typov slobodných žien: Do ktorej kategórie patríte vy?

Keď ma po troch rokoch od nášho prvého rande požiadal o ruku a rok na to som sa stala jeho ženou, myslela som si, že mám všetko. Dokonalého a chápavého mnažela, ktorý síce nebol odjakživa mojím Pánom Dokonalým, no teraz som si bez neho nevedela predstaviť život, skvelú prácu a spoločné bývanie. Nechýbalo mi naozaj nič. Aspoň som si to myslela, až kým som nespoznala jeho. Volal sa Martin. dodáva Silvia

Inšpirujte sa: Viete, po koľkých rokoch manželstva začne žena uvažovať nad neverou? Toto číslo vás prekvapí

Neverila som na lásku na prvý pohľad, až kým...

Iskra medzi nami preletela takmer okamžite. Len čo som ho spoznala ako nového zamestnanca na marketingovom oddelení v manželovej firme, nevedela som na neho prestať myslieť. Ani neviem, čo na ňom bolo, no akoby nás k sebe pútal sám vesmír. Aj keď som si to nechcela pripúšťať a snažila som sa v jeho prítomnosti tráviť čo najmenej času, bolo priam nemožné vyhnúť sa mu. Spoločné porady a meetingy ohľadom marketingovým stratégií viedol on a často svoje nápady dolaďoval priamo u nás doma, keďže Michal potreboval niektoré projekty dokončiť naozaj promptne.

A vtedy to začalo. Najprv len zdvorilými správami, neskôr sa pridali telefonáty, krátke stretnutia pred alebo po práci, až kým som sa tomu nedokázal viac ubrániť. V jednu sobotu, keď Michal odišiel na služobnú cestu a Martin o tom vedel, objavil sa pri našich dverách. Vypili sme flašu vína, rozprávali sme sa takmer celú noc a ja som nechcela, aby sa to niekedy skončilo. Keď ma následne letmo chytil rukou, nedokázala som povedať nie. Bol ako búrka, ktorá zničila všetky moje zásady, princípy a morálne hodnoty, na ktorých som moje mnaželstvo s Michalom stavala. Chcela som byť len a len jeho. spomína s úsmevom Silvia.

Prečítajte si: Jedna veta ma stála manželstvo: Ľutujem, že nemôžem vrátiť čas späť...

Klamať bolo zbytočné

Vytriezvenie na seba však nenechalo dlho čakať a hneď po Michalovom návrate bolo jasné, že niečo tuší. Možno to videl na mojej tvári, možno dokázal rozlúštiť moje chladné správanie, no jedno je isté. Môj vzťah s Martinom už nebol tajomstvom. Michal nepotreboval ani moje priznanie. Zo dňa na deň mi oznámil, že je medzi nami koniec a je to moja vina, moj podieľ vo firme prepísal späť na seba a nechal mi dva dni na to, aby som sa odsťahovala tam, kam patrím.

Nenechajte si ujsť: Naše manželstvo sa skončilo už po roku z jedného dôvodu: Pred svadbou neprehliadnite túto podstatnú vec!

Bola som zdrvená, no cítila som i kúsok slobody. Zavolala som Martinovi, aby som mu oznámila, čo sa stalo, no jeho číslo bolo vypnuté. Nechápala som, čo sa deje. V tom mi Michal so škodoradosťou oznámil, že Martina vyhodil a jeho manželke o našej afére už tiež stihol povedať, avšak tá si z toho veľkú hlavu nerobí a pokiaľ sa s Martinom už nikdy nestretnem, na celý tento jeho úlet zabudne. Vtedy sa mi takmer zrútil svet. Martin má ženu? Moj mozog túto informáciu nedokázal spracovať. Ako je to možné? Ako ma mohol takto oklamať? Viem, že ani ja nie som nevinná, no on bol moja jediná záchrana a kvôli nemu som obetovala takmer všetko. Doteraz nechápem, ako mi to mohol urobiť.... zúfalo dokončuje svoje rozprávanie Silvia.

Čo by mala Silvia urobiť?

Poprosiť manžela o odpustenie
31
Začať nový život bez klamstiev a lží
161
Hlasovalo: 192

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba