Presunúť na hlavný obsah

Letné potešenie pre všetky ženy, ktoré chcú zažiariť: Prinášame vám výber najlepších bronzerov

Krása

Kozmetická vychytávka, ktorá si našla hrdé miesto na vašom "beauty" stolíku je dôležitým pomocníkom v letnom make-upe.

Keď vás slniečko trochu opáli a vy chcete pôsobiť maximálne prirodzene, je dôležité myslieť na produkty, ktoré použijete na svoju pleť. Azda najlepším pomocníkom o vašej letnej výbave je práve bronzer, ktorý vám doladí bezchybný a žiarivý vzhľad. Vyberte si ten najlepší pre vás a užite si leto s poriadnou iskrou.

Mohlo by vás zaujímať: Základom na leto sa podľa Chanelu stane prirodzenosť: Naučte sa líčiť ako Francúzka podľa tohto módneho domu

Mac

Bronzer od značky Mac sa vyznačuje svojím prirodzeným odtieňom, ktorý okamžite splynie na vašej pokožke a bude pôsobiť veľmi jemným dojmom. Kto by nechcel vyzerať, ako slnkom pobozkaná modelka z titulky magazínu?

Dior

Kvalitný bronzer, ktorý vydrží na vašej pleti aj celý deň je skvelým pomocníkom do vašej letnej kozmetickej taštičky. Ľahká textúra a dlhotrvajúci efekt sú najväčším benefitom tohto produktu a spomenuli by sme aj príjemnú vôňu, ktorá vás zaujme pri otvorení krabičky.

Clinique

Tekutý bronzer od Clinique je horúcou novinkou, ktorú zaručene vyskúšajte. Netradičný koncept bronzeru vám vytvorí krásny lesklý film a výsledok vyzerá ako spojenie rozjasňovača a bronzeru. Použite nad lícne kosti a koreň nosa a výsledok bude stáť zato.

Lancôme

Bronzer zložený z viacerých odtieňov má svoje benefity. Dievčensky pôsobiaca ružovkastá farba si okamžite získala svojich fanúšikov a dnes sa tento púder stal jeden z najobľúbenejších. Pripravte sa na leto v žiarivých odtieňoch a buďte neodolateľné.

Inšpirujte sa: 6 produktov, ktoré stačia na docielenie dokonalého vzhľadu: Skrášľovacie zázraky, ktoré nesmú chýbať vo vašej kabelke

Rimmel

Dostupnejšia značka, ktorá sa však môže pýšiť naozaj kvalitnými produktami. Jedným z nich je aj tento naturálny bronzer s minerálmi, ktorý vám vyčaruje prirodzené opálenie. Praktický produkt, ktorý si zamilujete už po prvom nanesení.

 

- Najčítanejšie -