Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúca modelka Alena Šeredová: Pozrite sa, po kom podedila krásu a ako si ju sama udržiava pred 40-tkou

Zahraničné celebrity

Dlhé roky žije a pôsobí v Taliansku, je veľmi úspešná a navyše rok pred štyridsiatkou aj stále veľmi krásna a žiadaná.

 

Modelka na dôchodku, herečka, moderátorka aj mama dvoch synov mala po kom zdediť dobré gény. Avšak čo si budeme navrávať, svoje robí aj dobrá starostlivosť o seba a svoje vnútro...

Stále sexi, krásna a charizmatická

Bývalá česká vicemiss a niekdajšia štvrtá najkrajšia žena sveta, ktorá si vytvorila svoj domov aj v Taliansku, kde je veľmi žiadaná, má tesne pred štyridsiatkou aj sexepílu, šarmu a krásy stále na rozdávanie. Za všetkým však hľadajme viacero atribútov, ktoré k tomu prispeli. Avšak Alena nielen ako modelka vie, čo svojmu telu a duši dopriať, aby ste vyzerali v jej veku takto skvele.

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka tejto žene vyzerá Daniela Peštová perfektne: Tá podoba medzi nimi je až neuveriteľná, čo poviete?

Na túto značku nedá dopustiť

Žena ako Alena dobre vie, že správna starostlivosť o svoju pleť nielen v mladosti, ale po celé roky sa neskôr vyplatí. Preto jej pleť aj pred štyridsiatkou vyzerá takto sviežo a zdravo aj bez makeupu. Je to aj vďaka produktom značky Skinlabobeauty, na ktorú nedá dopustiť a používa ju nielen na pokožku tváre, ale aj na celé telo.

Dobrá genetika je základ

Správna a poctivá starostlivosť o pokožku tela je alfa a omega, najmä čo sa práce modelky, dnes moderátorky týka. Avšak niet nad kvalitné gény. V tomto prípade, pri pohľade na Aleninu mamu je jasné, že zaúradovala aj príroda a dobré gény dostala do vienka, čo poviete?

Čítajte tiež: Maminy známych tvárí: Krásna Barbora Franeková a vieme tiež, po kom zdedila Daniela Hatuchová dlhé nohy

Pohyb náš/jej každodennný

Keďže je majiteľkou takéhoto výstavného psíka, musí sa o neho aj patrične starať. Preto popri jeho pravidelnom venčení, spojí príjemné s užitočným a vyrazí do krásnych a dych vyrážajúcich talianskych hôr na čerstvý vzduch.

Okrem pravidelnej turistiky si však Alena sama udržuje kondíciu aj inak. Svoju skvelú figúru poctivo trénuje aj v posilňovni, o čom svedčí aj táto instagramová fotografia.

Rodinná pohoda  a vnútorná spokojnosť sú najviac

No mohli by sme robiť čokoľvek a nevyzerali by sme zaručene navonok tak dobre, ak by sme na tom neboli dobre aj vo svojom vnútri. Hoci Alena prešla pred tromi rokmi rozvodom s otcom svojoch detí, slávnym futbalovým brankárom Gigim Buffonom, dnes je všetko už minulosťou a Alena sa znova usmieva po boku svojich chlapcov a aj nového partnera.

Neprehliadnite: Krásna Simona Krainová: Takto prekvapivo vyzerá jedálniček najznámejšej českej modelky

My jej prajeme, aby jej jej krása a vnútorná spokojnosť vydržali čo najdlhšie.  

- Najčítanejšie -