Jedinečné tipy na darčeky so značkou ALOve: Spoznajte krásu diamantov prostredníctvom týchto šperkov

Darujte svojej blízkej osobe niečo, po čom tajne túži a vykúzlite čarovné Vianoce. Nesplnené sny sa môžu stať skutočnosťou, stačí ak sa necháte inšpirovať našimi tipmi na jedinečné darčeky.

Obdarujte svojich blízkych dokonalými šperkmi

Obdarujte svojich blízkych dokonalými šperkmi

Zdroj: SITA

Chystáte sa na Vianoce obdarovať špeciálnu osobu, ktorá pre vás veľa znamená a chceli by ste jej to povedať prostredníctvom osobného daru? Šperky ALOve sú na to ako stvorené a je len na vás, ktorú z ozdôb sa rozhodnete vybrať. Potešte svoju polovičku, maminu, blízku osobu či svoje deti, ktoré si tento dar zaslúžia najviac a vyčarujte im úsmev na tvári.

Mohlo by vás zaujímať: Jedinečné tipy na darčeky pre pánov: Potešte svoju polovičku na Vianoce originalitou!

Exkluzívna diamantová kolekcia

S najchladnejším ročným obdobím prichádza aj spoločenská sezóna.  ALOve preto pripravilo kolekciu luxusných diamantových šperkov z ružového, bieleho a žltého zlata. V ich oslňujúcom lesku bude každá žena odzbrojujúca. 

Láskyplný odkaz

Zlaté prívesky v podobe doštičiek s vygravírovaným menom milovanej osoby, slovom vyjadrujúcim určité životné postavenie či s významným dátumom nikdy nevyjdú z módy. Vysoká kvalita ALOve šperkov s diamantmi je zárukou, že sa zachovajú aj pre ďalšie generácie. 

Neobyčajné slová

Krásny design, kvalitná ručná výroba a elegancia. To sú prednosti originálnych šperkov s diamantmi, ktoré sú osadené do krstného mena, monogramu, významného dátumu, vyznania lásky či ďalších neobyčajných slov vyrobených podľa prianí zákazníka.

Dotyk zlata

Fashion náramky s diamantmi sú symbolom rodinného puta a priateľstva. Farebné šnúrky, zlato a diamanty, to je kombinácia, ktorú si obľúbia nielen mladé slečny ale aj ich maminky. Zlaté náramky so srdiečkom a diamantom sú spolu s jemnými náhrdelníkmi rafinovaným vyznaním lásky.

Vesmírne symboly

Okrem kruhu, ktorý je znakom dokonalosti, jednoty a času, si vašu pozornosť získajú aj symboly nekonečna, mesiaca či hviezdy splnených prianí. Sú osadené diamantom a na vašej životnej ceste vás môžu sprevádzať v podobe zlatého náramku či náhrdelníku. Záleží len na vás, pre ktorú variantu sa rozhodnete. 

Inšpirujte sa: Šperky, ktoré ulahodia oku, pohladia dušu a vydržia naveky: Ktorý vám učaroval najviac?

Detská kolekcia

Nákup luxusného šperku je jedným z najkrajších, a tiež najdôležitejších momentov vášho života. Preto je potrebné, aby ste pri jeho výbere mysleli na kvalitu a dôkladné prepracovanie. Ak sa rozhodnete darovať takýto šperk vašim ratolestiam, táto detská kolekcia vás doslova očarí.

Rozprávkovo krásne

V detskej kolekcii nájdete aj prívesky s rozprávkovými postavičkami, ktoré zaručenie potešia aj najmenších. Roztomilé ozdoby na krk s ligotavými kamienkami budú patriť k nezabudnuteľným darčekom pre malé slečny a ich úsmev na tvái bude hovoriť za všetko.

Foto:
SITA, ALOve
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba