Najlepšie tipy na originálnu a romantickú večeru, ktorou prekvapíte svoju polovičku na Valentína

14. február sa onedlho blíži a vy sa chystáte prekvapiť svoju polovičku niečím, čím ho zaručene prekvapíte? Rozhodnite sa pre originálnu večeru a vytvorte si večer v príjemnej atmosfére s nezameniteľným jedlom a romantikou.

Doprajte si romantiku, ktorú si zaslúžite obidvaja

Doprajte si romantiku, ktorú si zaslúžite obidvaja

Zdroj: Profimedia

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Preto by sa aj deň všetkých zamilovaných mal spájať s romantickou večerou v reštaurácii, spoločným varením v pohodlí domova či zážitkovou ochutnávkou exotických jedál. Je len na vás, ktorý zo spôsobov zvolíte na príjemný večer s vašou milovanou polovičkou. Nechajte sa inšpirovať!

Prečítajte si aj: Návod na šťastný život podľa štýlu Hygge: Viete, čo je jeho hlavnou myšlienkou?

Potešte ho tým, čo miluje najviac

Svätý Valentín je sviatkom všetkých zaľúbených a my sme si ho taktiež obľúbili. Nemusíte však kupovať drahé dary či plánovať zložité prekvapenia nato, aby ste tento sviatok oslávili spoločne. Potešte svojho partnera chutnou večerou, ktorú mu pripravíte z lásky v pohodlí domova. Čakajte ho po práci s teplým pokrmom, chutným vínom a krásne ozdobeným stolom, kde nebudú chýbať sviečky. Touto klasikou zaručene nič nepokazíte.

Originálny piknik

Určite to poznáte z mnohých romantických filmov, ale koľko krát ste si ho pripravili aj vy? Pritom piknik je tak jednoduchý na prípravu a zároveň vám vytvorí jedinečnú a príjemnú atmosféru vo dvojici. Ak vám februárové počasie nebude priať, môžete sa vynájsť a spraviť si ho na balkóne s dekami. Nezabúdajte na dobré víno a pochúťky, bez ktorých to skrátka nejde.

Netradičné miesto

Rezervujte si miesto v netradičnej reštaurácii a nechajte sa unášať pocitom niečoho nového. Objavujte, skúšajte a ochutnávajte nové kulinárske zážitky a verte, že táto skúsenosť bude mať pozitívny vplyv aj na váš vzťah. Skvelým nápadom sú aj zahraničné kuchyne, ktoré ponúkajú širokú škálu exotických jedál. V týchto priestoroch dostane vaša valentínska večera celkom nový rozmer.

Zážitková večera

Novinkou na Slovensku je aj originálna zážitková večera, ktorá sa odohráva takpovediac v oblakoch. Adrenalínový zážitok v spojení s chutným a kvalitným jedlom je niečím, čím svojho partnera zaručene prekvapíte a potešíte. Ak ste obidvaja milovníkmi výšok a netradičných zážitkov, táto voľba je pre vás ako stvorená.

Inšpirujte sa: Ako zorganizovať večeru pre priateľov s dokonalou výzdobou? S našimi tipmi to zvládnete hravo

Spoločne strávený čas

Je jedno či sa rozhodnete pre netradičnú zážitkovú večeru v oblakoch alebo obľúbený pokrm v pohodlí domova. Využite tento milý sviatok nato, aby ste svojej polovičke ukázali, ako vám na ňom záleží. Dobrá a chutná večera je skrátka základ každého vzťahu. Nemyslíte?

Foto:
Profimedia, H&M Home, SITA, Wagamama, Dinner in the sky, Zara Home
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba