Presunúť na hlavný obsah

Dieťa nemusí byť brzdou v kariére: Baša Števulová prežíva najkrajšie chvíle, Zdenka Predná to zvláda pri dvoch

Slovenské celebrity

Byť matkou je zodpovedná úloha, ktorá už dávno neznamená koniec kariérneho rastu. Tieto mamičky sú toho jasným dôkazom.

Barbora Števulová miluje svojho malého Tobiáša

Známa športovkyňa, ktorej sa pred rokom a pol narodil krásny synček Tobiáš žiari šťastím doteraz. Malé vtáčatko ju v jej záľubách a povinnostiach aboslútne neobmedzuje a okrem toho, že si spoločne užívajú rodinnú pohodu, tohtoročnú tuhú zimu využili aj na zimné radovánky. Ako by to bolo, keby si Baša nevyšla na hory, tentokrát však aj s malým Tobiášom. Vidno, že ju materstvo v ničom nebrzdí a lásku k snehu vštepuje synovi už od malička.

Zdenka Predná a je muzikantská rodina

Podobne je na tom aj speváčka Zdenka Predná, ktorá so svojím manželom Oskarom Rózsom vychováva dvoch krásnych synov, Oskara a Eliáša. Materstvo ju nezastavilo v ničom a rovnako ako predtým sa venuje hudbe, koncertovaniu a nahrávaniu. Je jasné, že hudobné zázemie, ktoré spoločne s manželom tvoria, jej neuveriteľne pomáha. Sála z nej pohoda a šťastie, ktoré podvedome prenáša aj na svoje deti.

Inšpirujte sa: Zdenka Predná vyzerá po pôrode dvoch detí takto dobre: Pozrite, ako sa ukázala nedávno v spoločnosti

Barbora Rakovská stihla tehotenstvo celkom mladučká

Síce mala moderátorka Barbora Rakovská neľahké tehotenstvo, svoju dcérku Amiu si neskutočne užíva a keďže je z nej už veľká kočka, Baša sa opäť vrátila k svojím starým aktivitám. Možno ako jedna z mála, mala dieťatko vo veľmi skorom veku, považuje to však za výhodu a a je presným príkladom toho, ako sa kariéra tvrdou  snahou a presvedčením dá rýchlo a jednoducho dobehnúť.

Janka Kurilak má skutočne ambiciózne deti

Energická dizajnérka Janka Kurilak pracuje aj popri výchove dvoch krásnych detičiek. Síce už nie sú najmenšie, materstvo ju v jej snoch a túžbe po vlastnej značke vôbec nezastvailo práve naopak. Malá Zoja si dokonca vyrába vlastné náhrdelníky z koráliek, ktoré by chcela predávať rovnako ako jej mama šaty. Práve jej rodina je príkladom toho, ako jednoducho sa dá rodinný život spojiť s tým pracovným.

Nenechajte si ujsť: Slovenka Janka Kurilak stíha popri deťoch podnikať: Dnes idú jej kúsky nadračku a tomuto vďačí za svoj úspech!

Deti ako inšpirácia

Aj tak by sa dali nazvať Ela a Matilda, dcérky spisovateľky Kristíny Farkašovej, ktoré boli námetom na napísanie Krstíniných úspešných krníh o materstve a samotnej výchove. Nie je nič krajšie, ako keď si žena materstvo skutočne užíva a pretaví ho do niečoho kreatívneho, čím dokáže pomôcť ďalším mamičkám. Presne to dokázala Kristína vďaka svojím krásnym ratolestiam a inšpiratívnym knižkám.

Veríte, že materstvo nemusí byť brzdou v kariére?

spolu hlasovalo 108 ľudí

Áno
88
Nie
20

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus