Presunúť na hlavný obsah

Dokonalo hladké stehná: Vďaka tejto zlatej rade si užijete leto v krátkych šortkách bez pocitu viny

Krása

Celulitída a nepríjemná pomarančová koža trápi mnoho žien a s prichádzajúcim letom je to problém číslo jeden. Napriek dedičným predispozíciam a životnému štýlu, ktorý zohráva dôležitá aspekt v tomto probléme, je odstránenie pomarančovej kože naozaj uskutočniteľné. My vám dnes ukážeme ako nato!

Nemusíte investovať množstvo peňazí do drahých procedúr, ani piť zázračné šťavy, ktoré sľubujú odstránenie tohto problému. Jediným trikom v snahe eliminovať nepríjemnú celulitídu je domáci zábal, ktorý si vytvoríte v pohodlí vášho domova. Nielenže budú vaše stehná krásne hladké, ale zároveň sa objem vašich stehien a zadočku zmenší. 

Mohlo by vás zaujímať: 20-dňová výzva proti celulitíde: Vďaka nášmu plánu na cvičenie sa jej zbavíte a na leto dosiahnete postavu snov

Tajomstvo menom škoricový zábal

Škoricový zábal na domáce použitie napomáha eliminovať celulitídu a súčasne pri opakovaných aplikáciách zmenšuje objem stehien a zadočka. Vďaka škoricovej silici sa zrýchli vylučovanie toxínov z tela a zároveň sa vaša pokožka spevňuje a prekrvuje, čo je dôležitým procesom v boji proti pomarančovej koži. Tento zábal zlepší váš lymfatický a krvný obeh a omladzuje, pretože sa pri ňom obnovujú kolagénové vlákna. 

Postup prípravy

  • Premasírujte si problematické miesta v sprche najlepšie špongiou a ak máte možnosť, vykonajte telový peeling. Tým pokožku prehrejete a pripravíte ju na škoricový zábal.
  • Následne naneste škoricový masážny gél a zabaľte problémové miesta do fólie a potom do deky. Pri odpočinku na lôžku ponechajte pôsobiť 30 - 40 minút.
  • Aby škoricová silica proti celulitíde pôsobila dlhšie, odporúčame sa ešte približne 6 hodín po aplikácii nesprchovať. Škoricový anticelulitídny zábal možno ešte znásobiť použitím elektrického masážneho strojčeka.
  • Po škoricovom zábale vypite veľa tekutín a 48 hodín sa neopaľujte ani na priamom slnku ani v soláriu, aby ste predišli nepríjemnej reakcii.

Inšpirujte sa: Dokonalé nohy ešte pred letom: 5 tipov ako ich dosiahnuť podľa Gisele Bündchen

Rada od tímu Feminity

Vďaka aromatickej škorici sa lymfatický systém prehrieva, takže začervenanie pokožky po zábale nie je nepriaznivou reakciou, práve naopak. Jemne začervenané miesta sú len dôkazom toho, že tento zábal naozaj účinkuje a a nemusíte sa obávať, že vám tieto červené fľaky na pokožke ostanú. 

- Najčítanejšie -