Presunúť na hlavný obsah

Tréningový plán podľa Mathilde Goehler: Na toto nedá štýlová mamička v starostlivosti o svoje telo dopustiť

Feminity

Je mladá, krásna, úspešná, má telo bohyne a navyše je už mamou. Napriek tomu má však okúzľujúca Mathilde Goehler dokonalé krivky. Viete ako to táto žena robí?

Túžite po perfektnej postavičke, akou sa pýši známa modelka a mama Mathilde Goehler? Ak si myslíte, že je za tým niečo naozaj komplikované, veľmi sa mýlite. Mathilde len nedá dopustiť na vyváženú, zdravú stravu v kombinácii s jednoduchým tréningovým plánom. Nečakajte však žiadne komplikované cviky, tajomstvo jej úspechu je oveľa jednoduchejšie, ako ste zrejme predpokladali. 

Prečítajte si tiež: Jennifer Lopez nezaháľa a svoje telo neustále vie, ako potrápiť: 49-ročná latino diva takto chodí do fitka 

Balance

Mathilde miluje cvičenie na bosu. Zapájate pri ňom totiž celé telo a precvičujete každý jeden sval. Práve preto, si vždy na úvod tréningu dopraje aspoň 15 minút na tejto balančnej pomôcke. 

Mohlo by vás zaujímať: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Príťahy na dokonalé ruky

Klasickými príťahmi, ruky dokonale vyformujete a navyše do cvičenia zapájate aj prsné svalstvo. Budete tak mať nielen sexi rúčky, ale aj krásne prsia. Modelka robí vždy minimálne 2 - 3 série počas jedného cvičenia. 

Beh

Áno, behom zakončuje kráska každý jeden tréning. A robí to zámerne. Uvoľní sa pri ňom, prevetrá si hlavu, príde na iné myšlienky a vie, že robí maximum pre svoje telo. Ak má ešte energiu, večer si dopraje plávanie a saunu. To je podľa nej ideálna kombinácia na regeneráciu po akomkoľvek tréningu.  

- Najčítanejšie -