Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa celulitídy na stehnách týmto zábalom: Pomôže prekrveniu a vaše nohy budú hneď chudšie

Chudnutie a diéty

Poznajte silu účinných surovín, ktoré pomôžu vášmu telu aj zvonka. Môžete ich jednoducho aplikovať na celé telo a objaviť silu pokožky bez celulitídy.

Látka, ktorá bojuje proti celulitíde najúčinnejšie je dostupná práve v lahodnom nápoji, ktorý si určite dávate aj každý deň. Káva, obsahuje kofeín a ten účinne bojuje proti prejavom pomarančovej kože. Stimuluje bunky a pomáha im odvodniť sa. Práve jeho aktivačné účinky, ktoré môžeme cítiť aj na našom správaní, rovnako pôsobia na našu pokožku a pomáhajú jej s prekrvením.

Mohlo by vás zaujímať: Skrytý dôvod, prečo priberáte v oblasti brucha: Ak sa váš pás mení na tvar jablka, mali by ste prehodnotiť túto vec

Takto si ho doprajte

Síce poznáme kofeín práve vo forme pitnej, jeho použitiu sa medze naozaj nekladú. Kávové zrná ľahko pomeliete a pripravíte si z nich zábal, ktorý celulitídu nielen začne postupne odstraňovať, ale aj potláčať jej následnú tvorbu. Dodáva bunkám v našej pokožke antioxidanty, teda výživu, ktorú len tak ľahko z vonkajšieho sveta nepríjmu. 

Pomôžte pokožke raz dva

Spojenie kávy na našom tele účinne odstraňuje nepríjemné znaky pomarančovej kože na vašich stehnách. Káva, keď nie je pomletá úplne na jemno, pôsobí aj ako peeling. Vaša koža bude hneď po prvej aplikácii vyformovanejšia, hydratovaná a na pohľad účinne pevná. Môžete ju masírovať, účinná látky sa tak dostanú hlboko do bunkových stien a pomôžu s prekrvením. 

Prečítajte si tiež: Čo je dôležitejšie pri snahe zbaviť sa tukových vankúšov okolo brucha: Strava alebo pohyb?

Toto je ten pravý zábal

Proti boju s celulitídou na stehnách zmiešajte 1 hrnček mletej kávy, pridajte aktívny kokosový olej, ktorý vytvorí hydratačnú zložku. Stačí 6 lyžíc, do ktorých vmiešate 3 lyžice cukru, ktoré iba podporia peelingový účinok kávových zŕn. Na svoju pokožku toto trojzloženie aplikujte pomocou väčšej kefky, aplikácia bude trojnásobne účinejšia, ako keby ste postupovali iba vmasírovaním rukami.

- Najčítanejšie -