Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Módna prehliadka Michaely Ľuptákovej: Prišli ju podporiť Kristína Tormová, Adela Vincze a tieto ďalšie tváre

Slovenské celebrity

Skúsená slovenská módna návrhárka Michaela Ľuptáková predviedla svoju kolekciu, ktorou vzdala poctu Slovenskej republike i našim bratom v Česku. Oslavu 100. výročia založenia republiky poňala v móde po svojom a jej prehliadka v sebe niesla množstvo krásnych zmysluplných okamihov.

Michaela Ľuptáková pozná svoju klientku dokonale. Vie, že ženy, ktoré žiadajú kvalitu i krásu nechodia vždy iba vo veľkosti XS. Preto sa jej prehliadka v 100. výročiu založenia Československej republiky zapíše do mysle jej verných divákov. V pondelok v Mirbachovom paláci predviedla ženské čaro, ktorému ona tak dobre rozumie. Modely neniesli iba veľkosť XS, mali sme možnosť zhliadnuť aj plnšie tvary modeliek, za čo Michaele tlieskame.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Lýdia Eckhardt predstavila kolekciu ako z rozprávky: Krásne šaty premenili modelky na Popolušky

FEMINITY TV: Michaela Ľuptákova predviedla svoju kolekciu 100 vo farbách Slovenska, takto sa páčila show známym tváram

Nechýbali milovníci Michaelinej tvorby

Spojenie Galérie mesta Bratislava, umenia, ktoré ponúka a zmesi historickej i modernej hudby vytvorilo nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú si nadovšetko užila nielen módna návrhárka, ale aj všetci prítomní. Pozrite sa spolu s nami, ako im to pristalo!

Adela Vinczeová

Skúsená moderátorka presne vie, ako potešiť módneho návrhára. Na prehliadke 100 od Michaely Ľuptákovej sa samozrejme ukázala v jej modely, modrá jej veľmi pristala a vytvorila pekný kontrast k jej blond vlasom. Michaela Ľuptáková oblieka Adelu aj na jej rôzne televízne vystúpenia, Adela mala od tejto návrhárka šaty, ktoré si obliekla na svoju svadbu.

Soňa Müllerová

Vždy dokonale upravená Soňa Müllerová je síce moderátorkou, avšak stálicou na každej módnej spoločenskej udalosti. Vždy vie, ako vyniknúť a podtrhnúť svoju fantastickú postavu. Soňa volila bielu blúzku a nohavice, ktoré sa na spodku lichotivo rozširovali.

Emma Tekelyová

Moderátorka a spisovateľka Emma Tekelyová si prišla prehliadku Michaely Ľuptákovej pozrieť aj so svojou dcérou. Emma presne vie, čo sa nosí. Na túto príležitosť si obliekla vestu práve od Michaely.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, si vybrala šaty z príjemného hrejivého zamatu. Takýchto kúskov máme možnosť vidieť v súčasných kolekciách hneď niekoľko, inšpirujte sa preto Karolíniným dokonalým lookom.

Miriam Kalisová

Moderátorka Miriam Kalisová nesklamala nadčasovým výberom malých čiernych šiat. Ak vám také chýbajú v šatníku, neváhajte a zadovážte si podobné, ako má na sebe Miriam. Čipka rozžiari tvár a moderátorka v nich vyzerala úchvatne.

Mirka Luberdová

Odborníčka na zdravú stravu, Mirka Luberdová, ukázala, že aj na módu má oko. Spojenie bielych sakových šiat a vysokých čižiem si vyslúžilo množstvo komplimentov. Mirka doplnila jednoduché línie aj zaujímavou asymetrickou náušnicou.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Bláznivá párty MOSCHINO [tv] H&M: Nechýbala ikonická Soňa Müllerová, modelka Barbora Brušková a ďalší

Kristína Tormová

Herečka a spisovateľka Kristína Tormová prišla podporiť svoju módnu favoritku. Pre Michaelu Ľuptákovú sama už niekoľkokrát predvádzala, obliekla si preto na sebe jej model. Mama dvojičiek zobrala na túto slávnostnú akciu aj svoje dve ratolesti, dievčatá sú už teraz módne nadšenkyne.

Outfit ktorej slovenskej dámy vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 327 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe