Presunúť na hlavný obsah

Očami mužov: Dôvody, pre ktoré majú v posteli radšej plnšie ženské tvary sú až prekvapujúco jednoduché

Sex a vzťahy

Hoci muži dnešnej doby sa radi pýšia aj peknou, štíhlou ženou po svojom boku, mnohí z nich v posteli uprednostňujú tie s plnšími krivkami. Títo konkrétni muži majú v tom jasno. Ženy typu krv a mlieko sú ich jasnými favoritkami práve pre toto.

Keď ich presvedčíte, dodáte im sebadôveru a neriešia nič

Andrej (30) nám porozprával o svojich dôvodoch, prečo bol sex so ženou s plnšími krivkami pre neho viac sexi a prirodzenejší než s modelkou, s ktorou chodil: „Mal som roky vzťah s modelkou. Bola nádherná a dokonca nebola vôbec hlúpa alebo malicherná, ale v posteli jednoducho zaostávala. Zakaždým som cítil, že nie je s niečím spokojná alebo si to nedokáže tak užiť ako ja a nevedel som prísť na to, kde je chyba. Napokon sa so mnou rozišla a túto vec sme si nikdy nevysvetlili... Potom som stretol Silviu, mala konfekčnú veľkosť 40 a pre mňa bola zaoblená presne na tých správnych miestach. Hoci ona svoje kilá vedela riešiť na začiatku aj v posteli, napokon pochopila, že sa mi páči presne s nimi a že ma to vzrušuje. Keď sa o tom presvedčila aj ona, dokázala si sex užívať plnými dúškami tak ako modelka, s ktorou som chodil nikdy. Nemôžem povedať, že to bolo váhou, ale rozhodne mi viac v posteli vyhovuje žena s plnšími krivkami. Dnes Silvia nazbierala toľko sebavedomia, že ma dokáže skutočne prekvapiť a ja sa nestačím diviť,“ objasňuje Andrej. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo muži na ženách považujú za sexi: Týchto 5 vecí robí ženy v očiach mužov atraktívnejšími

Bacuľky sú odvážnejšie aj nápaditejšie 

Zlomili sme aj ďalšieho nášho známeho, Petra (29) a ten nám porozprával o svojich preferenciách. „Jednoznačne by som si do postele vždy radšej vybral bacuľku než modelku. Mám na základe čoho porovnávať a poviem vám bacuľky, tie sa teda vedia odviazať, dokonca mám skúsenosť, že keď to urobia, dokážu byť oveľa nápaditejšie a ochotné vyskúšať aj neprebádané,“ opisuje Peter, ktorý ma na vec jasný pohľad. 

Čítajte tiež: Týchto 5 vecí vás naučia najbolestivejšie rozchody: Pozrite sa, ako z nich dokážete vyťažiť

Na ženu s plnšími krivkami je krajší pohľad

Karol (33) prezrádza na margo tejto témy aj ďalší dôvod: „Na ženu s plnšími krivkami v posteli je jednoducho úžasný pohľad. Keď ešte k tomu vidíte, ako si to užíva a zmyselne sa pritom vlní a trasie tými správnymi telesnými partiami, som vo vytržení. Nemôžem povedať, že sex so štíhlou ženou nie je pre mňa taký vzrušujúci, ale viac si rozhodne užijem intímny kontakt so ženou plnších tvarov, na ktorej je  skutočne čo vidieť aj macať.“

Neprehliadnite: Týchto 5 vecí muži na ženách milujú: Bod číslo 4 vás určite milo prekvapí

Bacuľky sú pokornejšie, ale o to žiadostivejšie 

Michal (31) sa zapája do rozhovoru a dodáva ďalšiu vec, ktorá pre neho robí sex s bacuľkou v istom ohľade lepším: „Tým, že ešte stále má väčšina obyčajných žien s plnšími krivkami pocit, že nie sú pre muža atraktívne, spôsobuje, že sú akési jemnejšie, opatrnejšie, v posteli pokornejšie. No keď im dáte jasne najavo, aký ste v posteli z nich hotový, dokážu sa uvoľniť a prejaviť svoju skutočnú žiadostivosť... Spával som s krásnou štíhlou ženou, ktorá na svojej figúre skutočne drela. No akoby jej s narastajúcou formou zároveň narastalo aj jej prehnané sebavedomie v posteli. Zakaždým, keď som sa s ňou miloval, mal som pocit, akoby sa cítila, že nie je nad ňu a že jej mám byť ešte aj vďačný za to, že mi svoje telo vystavila na obdiv. To som naozaj pri plnšej žene nikdy necítil,“ vysvetľuje svoje dojmy s jedným aj druhým typom žien v posteli.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe