Presunúť na hlavný obsah

Zbavte svoje telo tukových zásob navždy: Vďaka týmto trikom sa vám to podarí

Chudnutie a diéty

Máme pre vás skvelé triky ako sa zbavíte uložených tukových zásob. A to raz a navždy. Stačí sa len držať týchto pravidiel.

Chcete dať skutočné zbohom tukovým vankúšikom, ktoré vás roky trápia? Máme skvelé riešenie, ako sa ich zbavíte pomerne rýchlo, jednoducho a efektívne. Stačí sa držať týchto pár trikov a budete mať vyhrané. 

Mohlo by vás zaujímať: Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

1. Vynechajte sladké nápoje a vody s bublinkami

Je dokázané, že ľudia, ktorí denne vypijú viac ako dva poháre takýchto nápojov, majú obvod pása minimálne o štyri centimetre väčší ako tí, čo to nerobia. Ak máte počas dňa chuť na sladké, radšej si doprajte tabličku horkej čokolády. Pre svoje telo tak urobíte určite oveľa viac. Skúste to vydržať mesiac a uvidíte, že ručička na váhe pôjde smerom nadol. 

2. Stavte na tri jedlá denne

Hoci väčšinou počúvame, že jesť 5 jedál denne predstavuje ideálny model, nie je to celkom tak. Ak svojmu telu doprajete vyváženú stravu, je oveľa efektívnejšie mať len klasické raňajky, obed a večeru. Vyzerá to totiž tak, že ľudia, ktorí si doprajú dopoludňajšiu desiatu toho následne počas dňa zjedia oveľa viac, ako tí čo ju nemali. Do jedálnička zaraďte veľké množstvo zeleniny a ryže. Ovocie si doprajte s mierou a pri obilninách buďte tiež o niečo striedmejší. 

3. S cvičením to nepreháňajte

Teraz určite potešíme ľudí, ktorí príiš neholdujú cvičeniu. Samozrejme, choďte von, behajte, cvičte jógu, hýbte sa. Robte veci, ktoré milujete. No nemá zmysel pokúšať sa o akýsi tréningový olán v maximálnom nasadení. Je veľká pravdepodobnosť, že rovnako rýchlo ako začnete aj skončíte. Čiže požadovaný efekt, ktorý chcete docieliť aj tak nedosiahnetete. Preto to skúste s menším oduševením, nasaďte si latku o niečo nižšie a uvidíte, že efekt príde oveľa skôr. A najmä určite bude dlhodobý. 

Ktorý z týchto trikov vám pripadá najúčinnejší?

spolu hlasovalo 124 ľudí

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Diskusia k článku

comments powered by Disqus