Presunúť na hlavný obsah

Váš karmický rok 2019: Dátum narodenia prezradí, v ktorej fáze sa nachádzate a čo vás čaká

Zábava

Nový rok sa nezadržateľne blíži a s ním aj jeho obrovský potenciál, ktorý nám odhalí práve výpočet karmického čísla. Každý rok sa ocitáme v novej fáze, ktorá nás môže posunúť ďalej, ale aj blokovať. Pozrite sa ako ste na tom vy a bojujte proti nástrahám osudu.

S príchodom čísla 2019 nás podľa karmických predsavzatí čaká množstvo zmien, veľa z nich sa ukazuje práve pozitívnych, to nám hovoria samotné čísla. Výpočet toho správneho karmického čísla na rok 2019 je ľahký. Musíme si do jednotkového čísla previesť súčet cifrí celého roka, teda nasledovne:

2 + 0 + 1 + 9 = 12, 1 + 2 = 3

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie zverokruhu, ktoré čakajú v roku 2019 najväčšie zmeny: Čo robiť, aby všetko vyšlo tak, ako má?

Trojka plná pozitív 

Trojka ako symbol je veľmi pozitívna sama o sebe. Je v nej ukryté šťastie, kreativita a komunikácia. Už na základe týchto troch informácií by ste mali vedieť, že rok 2019 má obrovský potenciál, ktorým zaručene nemôžete mrhať! 

S týmto sa musíte pobiť vy

Svoj život si však premerajte aj na základe toho, v akej karmickej fáze sa nachádzate. K tomu budete potrebovať aj výpočet svojho vlastného osobného čísla. Dostanete ho úplne rovnako ako číslo karmické, ale samozrejme na jednociferné číslo premeníte súčet vášho dňa narodenia i mesiaca. 

Teda napríklad: Narodeniny máte 12. 3. = 1 + 2 + 3 = 6

Následne k svojmu číslu pripočítate karmické číslo roka 2019 a zistíte, ktorú fázu musíte v novom roku prekonať a s čím sa popasovať na svojej životnej ceste.

1.    Štádium karmy

Ak je vašim karmickým číslom práve jednotka, dostali ste v novom roku úplne novú šancu. Svoj začiatok preto využite naplno. Máte pred sebou všetky životné udalosti, ktoré na vás momentálne pôsobia ako nepopísaný papier. Snažte sa preto konať čo najústretovejšie a postupne zapĺňajte číslo 2019 novými pozitívami. Dostali ste od života totiž jedinečnú šancu začať od znova.

2.    Štádium karmy

Po výpočte vám zostalo v rukách číslo dva? Vedzte, že pre vás sa budú v roku 2019 riešiť a hlavne čistiť vzťahy. Pochopíte na čom vám v skutočnosti záleží a že na svete nie ste iba vy samy. Druhí vám budú podporou, vnímajte ju.

3.    Štádium karmy

Tretie štádium sa opäť vracia ku kreativite, ktorú však musíte nájsť a obohacovať vo vlastnom živote. Snažte sa to robiť dôsledne, všetky tieto aktivity totiž vedú k nájdeniu svojho vnútorného stavu šťastia a vyrovnanosti.

4.    Štádium karmy

V tomto štádiu bude odskúšaná vaša dôvera vo vlastné ja. Ak ste si v predchádzajúcom roku málo rozumeli so samým sebou a nekládli ste svoje pocity na prvé miesto, je na čase na tom popracovať a zmeniť to už v priebehu prvých mesiacov. Iba tak môžete dať roku 2019 novú šancu.

5.    Štádium karmy

Nemáte dostatočne vyvinutú sociálnu interakciu a ľudia vás dokážu po čase svojimi rečami otravovať? Je na čase dať ich vyjadreniu šancu. V tejto fáze máte možnosť pochopiť, že máte právo na vlastný názor, neviete ho však budovať bez postojov iných, ktorí vás formujú.

6.    Štádium karmy

V roku 2019 vás pravdepodobne čaká najťažšia úloha. Zistili ste, ako vychádzať s ľuďmi i prečo musíte rešpektovať svoje vlastné pocity. Teraz je potreba začleniť tieto poznatky do svojho života a začať ich viac ako aktívne vykonávať.

7.    Štádium karmy

Síce môže číslo 7 predstavovať obľúbené zázračné číslo, v karmickom svete je hľadaním zmeny a veľkej vnútornej sily. Objavíte ju jedine tak, že sa zameriate na svoje vnútorné pocity a preveríte ako odolná voči svetu ste. 

8.    Štádium karmy

Osmička je plná zodpovednosti a hľadania spravodlivosti. Ak ste sa cítili niekedy ukrivdení, či nezvládali ste mnohé nástrahy osudu, neváhajte a teraz sa do nich naplno ponorte. Je čas aby aj na vás zasvietila šťastena a mali ste pocit, že v živote ste našli svoju rovnováhu.

Prečítajte si tiež: Najpopulárnejšie mená pre chlapcov a dievčatká na rok 2019: Kto obhájil prvenstvo a kam smerujú trendy?

9.    Štádium karmy

Posledné štádium karmického života uzatvára celý cyklus. Ak ste v tejto fáze, až počas ďalšieho roka vás čaká nové oslobodenie. Teraz si užívajte, že ste vyspelou osobou, ktorá pochopila svoje ja a dokáže svetu vyjadriť svoj názor

Diskusia k článku

comments powered by Disqus