Presunúť na hlavný obsah

Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Slovenské celebrity

Zlí chalpci ženy odjakživa lákali. Inak to nie je ani v prípade bojovníkov MMA. Tento šport sa momentálne teší veľkej popularite a s ňou prichádza na rad aj otázka, kto stojí po boku týchto drsných chlapcov.

Makhmud Muradov a Monika Bagárová

Bojové športy nie sú obľúbené len u na Slovensku, ale aj v Česku. Najznámejšou z partneriek sa môže pochváliť zápasník MMA Makhmud Muradov pôvodom z Uzbekistanu, krorý tvorí pár s jednou nasledovanejších žien Česka, speváčkou Monikou Bagárovou. Vzťah držala zamilovaná dvojica spočiatku v tajnosti, no dnes je všetko inak a speváčka, okrem iného, nechýba na žiadnom zápase svojho milovaného, kde jeho jeho fanynkou číslo jeden. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Attila Végh a manželka Natália 

Jednu z najsympatickejších dvojíc v prostredí MMA tvorí dobre známy Attila Végh a jeho manželka Natália, s ktorou sa zosobášil v roku 2018. Zamilovanosť z tejto dvojice priam srší. Ich láska sa čoskoro znásobí, prirodzene krásna Natália totiž pod srdcom nosí ich prvého potomka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Attila Vegh (@veghattila),

Gábor Boráros a priateľka Monika

Gábora Borárosa netreba fanúšikom bojových športov, a konkrétne MMA nijak bližšie predstavovať. Aj jeho sme totiž mohli vidieť v známom Oktagone. Už vyše 5 rokov tvorí pár so sexi Monikou, ktorá má práve vďaka vzťahu s Gáborom k športu tiež blízko. Profesionálne sa venuje fitnessu, čo je pri pohľade na jej vypracované telo vidieť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Jákliová (@monika_jakliova),

Neprehliadnite: Tatiana Žideková ako hrdá mamička: Prezradila, čo počas pôrodu ocenila na svojom partnerovi najviac

Tomáš Deák a manželka Valentína

Ďalším z úspešných slovenských bojovníkov MMA je Tomáš Deák. Ten má dokonca našliapnuté na kariéru v zámorskej UFC. Za jeden zo svojich životných úspechov však môže nepochybne považovať aj svoje nedávno uzatvorené manželstvo s dlhoročnou priateľkou Valentínou. Sympatická Valentína sa tak už vyše mesiaca teší z priezviska Deáková.

Ivan Buchinger a priateľka Zuzana

Československá jednotka Ivan Buchinger sa ako jediný Slovák stretol v jednom ringu s legendárnym Conorom McGregorom, ktorý sa postaral o spopularizovanie tohto športu. Práve v ňom je potrebná dostatočná podpora zo strany fanúšikov, no aj najbližšej rodiny. Po jeho boku stojí už dlhší čas blondínka Zuzana, s ktorou bojovník vychováva syna. Tá ho sprevádzala aj na nedávnej módnej prehliadke Fera Mikloška. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan "Buki" Buchinger (@ivanbuchinger),

Prečítajte si tiež: Horúce leto podľa Twiinsiek: Prezradili tipy, kam na dovolenku i to, v ktorom hoteli sa im stal najvtipnejší zážitok

Samuel Krištofič a priateľka Janka

Hoci je Samuel Krištofič známy tiež ako Pirát na prvý pohľad drsný chlap s verejným prejavovaním citov k svojej priateľke Janke problém nemá. Tmavovláska mu ich s láskou opláca a je jasné, že tejto dvojici to náramne klape.

- Najčítanejšie -