Presunúť na hlavný obsah

Rihanna predstavila novú kolekciu spodnej bielizne. Ktoré kamošky a superhviezdy ju prišli podporiť?

Zahraničné celebrity

Rihanna na týždni módy v New Yorku uviedla svoju novú kolekciu spodnej bielizne a zorganizovala pri tom poriadnu šou. Ktoré superhviezdy si nenechali ujsť jej najnovšiu kolekciu sexy bielizne?

V roku 2017 Rihanna predstavila svoju značku kozmetiky FENTY BEAUTY a mala obrovský úspech. Rihanna predstavila až 50 rôznych odtieňov mejkapu aj korektorov a vďaka tomu si vyslúžila pochvalu nielen od svojich fanúšikov, ale aj od profesionálov. Ako černoška, ktorá nikdy u iných značkách nenašla odtieň mejkapu, ktorý by sa zhodoval s jej skutočnou farbou pokožky, bolo pre ňu nesmierne dôležité poskytnúť každej žene možnosť vybrať si.  Začiatkom roka 2019 sa Rihanna rozhodla zdvihnúť latku svojho podnikania ešte vyššie a predstavila pop up kolekciu oblečenia, doplnkov a spodnej bielizne, ktorá odráža jej osobitý štýl. Na týždni módy v New Yorku predstavila na veľkolepej šou svoju novú kolekciu spodnej bielizne.

Neprehliadnite: 19-ročný vizážista, ktorý si získal Kim Kardashian a ďalšie hviezdy: Prečo ho Hollywood tak veľmi miluje?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty),

Hviezdy prišli v spodnej bielizni

Speváčkina nová kolekcia nesie názov Savage x Fenty. O tom, že Rihanna vie, čo robí, svedčia dojmy prítomných hostí. O prehliadke totiž všetci hovorili ako o prekvapení týždňa módy. A nešlo len o modely. Mólo sa zmenilo na tanečné javisko, na ktorom modelky všetkých veľkostí predviedli prepracovanú choreografiu. Po prehliadke Rihanna všetkých prítomných pozvala na veľkolepú afterpáry a hoci prehliadka bola inšpirujúca, outfitmi na after párty Rihanna potvrdila svoju pozíciu áčkovej celebrity a návrhárky v jednom. Na párty nechýbala návrhárka Diane von Furstenberg, niekdajšia hviezda reality show Paris Hilton, Gigi Hadid, raperka Sawetie, herečka Vanessa Hudgens, modelka Ashley Graham a mnohí ďalší. Všetky jej priateľky vzdali hold Rihanne tým, že prišli odeté tematicky, v rafinovane zladenej spodnej bielizni. Samotná návrhárka Rihanna sa predviedla v priliehavých šatách z dielne Alexandre Vauthier, ktoré boli posiate Swarovského krištáľmi.

Neprehliadnite: Aj celebrity podvádzajú vo svojich diétach: Držia sa však tohto pravidla a nepriberajú!

Dobrý hviezdny biznis

Rihanna svojím biznis modelom šliape na päty Kim Kardashian a celém klanu Kardashianiek, ktoré si zo svojich kozmetických značiek vybudovali impériá. Len pred pár dňami Kim Kardashian predstavila svoju novú značku tvarovacej bielizne, ktorú hneď v začiatku neobišiel poriadny škandál. Rovnako ako Rihanna, aj Kim svoje promo stavia na rôznorodosti produktov. Obe hviezdy sa snažia poskytnúť výrobky, ktoré vyhovejú ženám akejkoľvek pleti a akejkoľvek veľkosti. Kým však Kimpredstavila funčnú tvarovaciu bielizeň, Rihanna sa zamerala na sexy čipkované kúsky. „Je jedno, akú máte farbu, rasu, konfekčnú veľkosť. Všetky sme ženy, všetky sme sexy. Zaslúžime si to,“ povedala Rihanna v jednom z rozhovorov krátko po svojej prehliadke. Ktorá značka uspie na trhu lepšie, ukáže čas.

Neprehliadnite: Kim Kardashian na nedávny trapas už zabudla. Podarí sa jej na sťahovacej bielizni zarobiť milióny?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus