Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri veci nechce žiadny muž počuť po sexe: Viete, čo by ste rozhodne mali zo svojho slovníka vynechať?

Partnerské vzťahy

Sú veci, ktoré muži rozhodne nie sú ochotní počúvať. No mnohokrát im ich povieme a ešte aj na tom najnevhodnejšom mieste. V spálni.

Sú veci, ktoré muži počúvajú veľmi radi a naopak tie, pri ktorých im naskakujú zimomriavky. Viete, čo by ste im rozhodne nemali v spálni hovoriť? Toto si nechajte pre seba za akýchkoľvek okolností, nech sa deje čokoľvek.

Mohlo by vás zaujímať: Po prvom manželstve som mužov odmietala: Jeden to však zmenil gestom, ktoré by si mali osvojiť všetci dobrí chlapi

1. Býva to aj lepšie 

Uff, ak toto vyslovíte, máte vo vzťahu, problém. Tým si môžete byť istá. Nech bol jeho výkon akýkoľvek a nespĺňal vaše predstavy, nevyslovte túto vetu nahlas. Teda ak chcete v danom vzťahu pokračovať a neplánujete rozchod. Toto mužov naozaj bolí. Dotknete sa ich ega a najintímnejšej sféry zároveň. A to veru predstavuje veľké komplikácie pre vaše ďalšie spoločné fungovanie.

Čítajte tiež: Museli mi stroskotať tri vzťahy, aby som prišla na to, čo sa za tým skrýva: Dnes som už konečne sama sebou

2. Môj ex to robil inak, prečo nie aj ty?

Muži sa pomerne ľahko urážajú a prežívajú niektoré veci oveľa intenzívnejšie ako si myslíte. A spájanie vás, spolu s vašim ex je jednou z vecí, ktorá sa do tejto kategórie radí. Nikdy, naozaj nikdy,  slovo ”ex” a ”vy” nevyslovujte v jednej vete, v posteli. Ponížite ho a bude sa cítiť skutočne veľmi nedôstojne. Muži sú na tieto veci mimoriadne citliví. 

3. Ty si ale rýchly...

Verte, že muž, ktorý vás naozaj ľúbi, chce aby vám s ním bolo dobre. Samozrejme aj v posteli. Rozumieme, že ak vznikne akýsi konsenzus medzi partnermi a dohodnú sa, že im pár minút spoločných sexuálnych chvíľ stačí, je to v podstate v poriadku. Avšak ak to vy sama cítite inak a zdá sa vám to príliš málo, rozhodne nevoľte túto formu komunikácie. Urobíte oveľa viac škody ako si dokážete predstaviť.

Neprehliadnite: Spomienky a minulosť môžu niekedy zničiť veľa: S bývalým partnerom som to prestrelila

spolu hlasovalo 0 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus