Presunúť na hlavný obsah

Manžel po mne chcel hrávať známu erotickú hru: V jeden večer mi dal návrh, ktorý mi navždy zmenil pohľad na neho

Partnerské vzťahy

Vášeň a pocit z ideálneho vzťahu sa v minúte zvrtol na šok. Čo musí muž žene v posteli povedať, aby zostala takto vykoľajená?

S Adamom sme si prešli vo vzťahu všeličím. Zažila som s ním najväčší stav zamilovanosti vo svojom živote, ale aj najväčšiu bolesť. Po tom, čo sa nám narodil syn, dostal náš intímny život zabrať, ako to už býva aj u ostatných mladých manželstiev. 

Vzájomne sme sa teda zhodli na tom, že náš vzťah potrebuje okorenenie. Bola som otvorená všetkému a môj manžel tiež. Aspoň som mohla nahliadnuť do tajných predstáv a snov svojho muža. V kútiku duše som však dúfala, že to nebude nič, čo by ma zaskočilo. 

Prečítajte si: Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

Zahrajme si túto erotickú hru 

Adam mi prezradil, že vždy túžil po tom, aby som striedala role v posteli. S kostýmčekmi som teda menila jednotlivé profesie a vždy z toho vzišiel iný príbeh. Poviete si, prvoplánové, ale nebolo. Naozaj máte potom pocit, akoby ste striedali viacerých mužov a podobné pocity sa zrejme zmocnili aj môjho manžela. Najviac ho vzrušovalo, keď som bola sestrička. 
Spočiatku som sa na túto hru hanbila, ale keď sa z experimentu stal vlastný seriál na pokračovanie, bavilo ma to viac a viac. Obidvaja sme sa na sex tešili a vždy tam prevládala nejaká zvedavosť. Malo to jednoducho šťavu, konečne, po dlhej dobe. 

A čo keby sme vyskúšali toto?

Keď sme vyskúšali niekoľko profesií, tie, ktoré sa nám páčili sme neváhali hrať aj viackrát po sebe. Adam bol celý bez seba vždy, keď som mala na sebe nejaký kostým. Časom som mala poriadnu zbierku. V jeden večer mi dal návrh, ktorý mi navždy zmenil pohľad na neho. 
Sebavedome a ako by sa nič nestalo mi povedal, aby som sa prezliekla za chlapca. Pozeral sa pritom na mňa tak zamilovane. Jeho pohľad bol hlboký. 

Zostala som na neho pozerať a táto veta sa mi ešte niekoľkokrát prehrala. Neustále som ju opakovala a odpovedala si, že to nepovedal. On na mňa uprene pozeral a čakal, čo urobím. Nezmohla som sa na slová. Nemyslela som si nič. Nemala som emócie. Mala som pocit, že vedľa mňa stojí človek, ktorého som v živote nevidela, nepoznala. Bol pre mňa odrazu cudzí. 
Nikdy som nepochopila, prečo prišiel s týmto návrhom. 

Neprehliadnite: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Našla som si milenca a bol to jediný spôsob, ako som sa dokázala s touto jeho vetou vysporiadať. O pár mesiacov som mala na stole rozvodové papiere. A presne o to mi išlo. Nechcela som to však urobiť ja. Bola som zúfalá a zronená. Dodnes však netuším, kde je pravda. Nikdy som nenabrala dosť odvahy čeliť tomu a spýtať sa ho ako hrdinka. Radšej som zvolila cestu, že nebudem poznať pravdu. 

- Najčítanejšie -