Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prvá dáma módy Lýdia Eckhardt: Kolekcia sto modelov a strihy, ktoré vyhľadávajú reálne ženy

Móda

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt vždy pred Vianocami vnesie kúzelnú atmosféru prostredníctvom svojich prehliadok. Tohtoročná módna show jeseň/zima 2019 mala hlavnú ideu Darček.

Lýdia Eckhardt nikdy nepoľavuje a svojimi fashion shows prináša vždy nový závan energie. Môžu za to dlhodobé pevné vzťahy, partnerstvá a spolupráce, ale aj rodina, blízki spolupracovníci, klienti. Veľkolepá show Darček v sebe zahŕňala 100 modelov jesennej a zimnej kolekcie.

Prečítajte si: Nová generácia v modelingu: Najúspešnejšie slovenské modelky milánskeho a londýnskeho týždňa módy

Strihy lichotiace ženskej siluete

Presne na tom si zakladá Lýdia Eckhardt. Neriadi sa trendmi, ale tým, čo žene svedčí. Strihmi vie zvýrazniť krásu ženských kriviek, ale aj pomôcť odpútať pozornosť od partií, ktorými nechceme pútať pozornosť.

Súčasťou modelov Lýdie Eckhardt sú aj topánky Fiorangelo a to už neuveriteľných 20 rokov. Kabelky pochádzajú zase z dielne Dajany Rodriguez. Skvelá súhra modelov, pričom nič v rámci stylingu nie je podceňované. 

FEMINITY TV: Lýdia Eckhardt a kolekcia jeseň/zima 2019 s názvom Darček

 

Galavečer plný módnej inšpirácie, šarmu a úžasnej uvoľnenej atmosféry bol doslova oslavou obdarovávania. Na mysli však máme pozornosť, lásku a spoločné chvíle. Prvá dáma módy Lýdia Eckhardt povedala na záver myšlienku, ktorá nepotrebuje žiadny komentár:

Neprehliadnite: Zrodila sa nová modelingová hviezda: 16-ročná Slovenka Barbora začala kariéru rovno u Céline!

„Keď budete rozmýšľať aký darček dáte pod stromček svojím najbližším, pribaľte tam trochu pohody, lásky, spoločných zážitkov a hlavne voľný čas, ktorý by sme chceli stráviť v kruhu rodiny a priateľov. Lebo akýkoľvek darček by nemal zmysel, keby ho sme nemali s kým zdieľať."

- Najčítanejšie -