Presunúť na hlavný obsah

Tento typ mužov je horší ako sukničkári. Máte ho doma aj vy?

Partnerské vzťahy

Myslíte si, že horší typ mužov, ako veční sukničkári, neexistuje? No pozor, nie je to úplne tak.

Tichá voda...

Nie sú muži ako muži. Niektorí dokážu ženám pomotať hlavu závratnou rýchlosťou, a to aj napriek tomu, že pred nimi dostanú ženy varovanie. Ako napríklad sukničkári. Môžu vám všetci naokolo hovoriť, aby ste sa do toho nepúšťali, ale mnohokrát urobíte opak. Výhodou takýchto mužov však je, že aspoň viete, do čoho idete. Takže možno tak trochu rátate, ako to dopadne a ako sa tak stane, nie vždy to beriete ako katastrofu. 

Neprehliadnite: Bola som si istá, že budem na Vianoce požiadaná o ruku: Priateľ však prišiel s niečím ešte lepším, malo to však háčik

No oveľa väčší pozor by ste si mali dať na mužov, ktorí sú "mamičkári". Prečo? Tak v prvom rade, nečakáte od nich, že sa budete trápiť, a tak vás to neskôr bolí o niečo viac. Mamičkári vedia byť veľmi prefíkaní. Opantajú vás dokonalosťou. Veľa žien totiž pri zoznamovaní sa s potencionálnymi partnermi kladú dôraz i na to, aký majú vzťah s rodinou, konkrétne s matkou, pretože to od určitého veku zohráva veľkú úlohu. A práve títo majú vzťahy tak ukážkové, že okamžite im podľahnete, lebo si myslíte, že je džentlmenské, akí sú k svojim matkám, ale...

Mohlo by vás zaujímať: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi extrémne náročných a komplikovaných: Máte takého po svojom boku?

Mamičkári sú ako tichá voda. Milí, šarmantní a pozorní. Vy sa zamilujete do neho, do jeho vzťahu k rodine a tu prichádza problém. Nejde o to, že majú krásny vzťah s mamou, ale o to, že žiadna iná žena nebode pre nich dokonalejšia a lepšia ako ich mama. A tak sa dostávate do divného trojuholníka, z ktorého budete vždy len vy to najhoršou. Ak budete chcieť riešiť dovolenku, pôjdete tam, kam mama vyberie, lebo to vie najlepšie. Rovnako tak vám musí len ona scvháliť byt, nábytok, svadbu... Takíto muži nič nerobia bez súhlasu svojich matiek a verte, s týmto bojovať nechcete celý život. 

Prečítajte si: Na Vianoce som dostala darček od neznámeho adresáta: To, čo v ňom bolo, mi navždy zmenilo život

Takže vždy pri zoznamovaní sa si naozaj dôkladne preklepnite vzťah chlapa s jaho matkou. Pretože i keď vás bude milovať, nikdy nebudete pre neho číslo jedna, ak to bude mamičkár. 

- Najčítanejšie -