Presunúť na hlavný obsah

Rok 2020 bude rok Potkana: Čínsky horoskop nám sľubuje najmä šťastie, ale na čo by sme sa mali pripraviť?

Partnerské vzťahy

Rok 2020 sa podľa čínskeho horoskopu bude niesť v znamení Potkana a ten oficiálne začne 25. januára. Oproti roku 2019 by nám mal priniesť najmä šťastie a harmóniu.

Tento rok k nám bude veľmi štedrý

Potkan ako vládnuce znamenie  roka 2020 k nám bude naozaj štedrý. Bude to rok plný nových výziev, úspechov, harmónie, vďačnosti a pohody. Hovorí sa, že čokoľvek si tento rok zaumienite, všetko po čom túžite sa vám splní. Potkan totiž prináža tvorivú energiu, kreativitu, chtíč a odhodlanie. O tie nebude núdza. Mnoho ľudí pochopí, že je tvorcom svojho šťastia a človek sa nemôže spoliehať len na osatných. Navyše veľmi prajný bude rok 2020 aj v oblastí lásky. Veľa ľudí nájde svoju lásku, stretne životného partnera, svoju spriaznenú dušu, v rodinných vzťahoch nastanú zmierenia a dajú si dokopy všetky doposiaľ nevyriešené veci. 

Šťastnými číslami pre 2020 - tku budú 5, 7, 9 a farby biela, čierna, sivá, modrá, žltá, modrá a zelená. 

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Ak ste sa narodili v znamení Potkana máte sa na čo tešiť

No okrem nás všetkých, najmä ľudí narodených v znamení Potkana čakajú veľké úspechy a to v pracovnej oblasti. Ak ste sa narodili v rokoch 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 ide aj o vás. Pokiaľ ste čakali na povýšenie, rozmýšľali či prijať novú pracovnú ponuku, zmeniť miesto, toto je ten pravý čas na zásadné životné rozhodnutia. Rovnako pozitívne, k vám bude naklonená šťastena aj v oblasti inestícií. Preto sa ich nebojte. Jedno je isté, tento rok bude pre nás všetkých veľmi výnimočný. Tak si ho užite a vychutnávajte si každé nové ráno!

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Veríte na horoskopy?

spolu hlasovalo 993 ľudí

Áno
803
Nie
190

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus