Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Účinné cviky spevnia brucho a predĺžia vám nohy: Dotiahnite vašu postavu k dokonalosti

Feminity TV

Počuli ste už o megaformeroch? Stroje, ktoré vám pomôžu dopracovať sa k postave snov veľmi rýchlo a efektívne, milujú i svetové topmodelky. Na Slovensku ich máme tiež. Tak by ste to mali skúsiť aj vy. Leto predsa nie je tak ďaleko.

Megaformer je jediný prístroj na svete, ktorý efektívne kombinuje silu, vytrvalosť, kardio, stabilitu, flexibilitu a hlavne precvičuje brušné svalstvo v každom jednom pohybe. Takto opisuje stroj, ktorý stojí i za dokonalou figúrou modelky Evy Cvopovej, ktorá je zároveň zakladateľka štúdia Power Core, ktoré sa špecializuje práve na tento druh cvičenia.

FEMINITY TV: Ako vyzerá tréning na megaformeroch nám ukázala majiteľka štúdia Eva, ktorá sa zamerala predovšetkým na cviky, ktoré komplexne posilňujú nohy, zadok aj brucho, teda core a tiež ruky.

 

 

"Cvičenie na megaformeroch je veľmi efektívne, pretože v 50-tich minútach precvičíte celé telo. Je to jediný prístroj, ktorý dokáže posilniť vnútorné aj vonkajšie svaly súčasne. Pri každom cviku spevňujete zároveň core, čiže stred tela, ktorý je veľmi dôležitý. Preto i ľudia, ktorí majú problémy s chrbticou už po pár cvičeniach pociťujú úľavu. Toto cvičenie nezaťažuje kolená ani kĺby. Prvé zmeny, ako napríklad lepšie držanie tela, flexibilitu pocítite už po prvých hodinách. Na začiatku každý sval dôkladne vystrečujeme, neskôr ho spevňujeme," prezrádza úspech tohto druhu cvičenia Eva.

Vyskúšajte tiež: Zoštíhlite si vnútornú stenu stehien: Nová superefektná obdoba drepu vás zbaví ťažko odstrániteľného tuku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa POWER CORE STUDIO (@powercorestudio),

Zároveň dodáva aj ďalšie dôvody, pre ktoré ho milujú aj modelky. "Svaly zostávajú štíhle a spevnené, a ak tomu pridáte aj správnu životosprávu, výsledky môžete naozaj vidieť už po pár hodinách," A to je celkom presvedčivé, nie?

Pozrite si: VIDEO: 3 efektívne cviky, ktoré vám na sebe predstaví Klementina Tomrecaj: Postavte svoju fitness rutinu na tomto

- Najčítanejšie -