Presunúť na hlavný obsah

Štýlové a chic: Tieto detské kaviarne si zamilujú nielen vaše ratolesti ale aj vy, majú totiž pridanú hodnotu

Zábava

Sú krásne, vyzerajú rozprávkovo a deti ich milujú. No nielen oni. Mamičky tiež. Reč je o detských kaviarňach, ktoré si vás získajú na prvý pohľad. Tieto miesta majú totiž pridanú hodnotu. Kávu si tu vypijete teplú!

TRI ŠIŠKY, Trnava

”Rodičia to nemajú ľahké. Preto občas potrebujú dobiť baterky. Voňavá káva, svieže limonády či kakao. A po ťažkom dni aj pohár dobrého vína, alebo niečo svieže miešané na našej terase.” Presne o tom je kaviareň s úžasným detským kútikom - Tri Šišky v Trnave. Ide o ucelený koncept, ktorý vás svojou filozofiou dostane. Absolútne celý priestor je prispôsobený najmenším a ich potrebám.

”Vychutnajte si u nás kávu bez obáv z ostrých pohľadov vo chvíli, keď vaše deti vylejú druhý pohár limonády.” Na tomto mieste, to berú úplne normálne a prirodzene, keďže sami majitelia sú rodičmi. Takže vedia o čom to rodičovstvo naozaj je. Navyše, nájdete tu aj cvičenia s drobcami od troch mesiacov, či rôzne kurzy. Za nás, rozhodne áno!

Neprehliadnite: Jarná nádielka kabátov: Tieto štyri klasiky sa stále tešia pozornosti, ale vo vynovenom vzhľade

HAPPY BEE, Bratislava

Milý úsmev a vždy dobrá nálada, to je to čo za každých okolností nájdete v nádhernej kaviarni a detskom centre v jednom - v Happy Bee v Bratislave. Založila ho bývalá profesionálna fitnesska a reprezentantka Slovenska v tomto športe, Denisa Lipovská spolu s manželom.

”HappyBee je priestor, kde svoj čas vypĺňajú zmysluplne nie len deti, ale aj dospelí. Rovnako príjemne sa u nás verím budú cítiť deti všetkých vekových skupín ako aj oteckovia, babky či dedkovia.” My sa s tým veru stotožňujme. Dokonalý priestor na hranie, všetko je tu krásne, čisté a voňavé. To je pre nás mamy na nezaplatenie, lebo takýchto miest je žalostne málo. Rovnako ak chcete s drobcom navštevovať nejaký pohybový kurz, výtvarný krúžok, hudobnú či potrebujete svoje malé zlatíčko na chvíľku postrážiť, tu nájdete všetko pod jednou strechou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa HappyBee (@happybeebratislava),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa HappyBee (@happybeebratislava),

Inšpirujte sa: Doplnok jari, ktorý budete milovať: Kruhové náušnice sú opäť v hre. Vyberte si ten správny model

LALALU KIDS CAFÉ, Parndorf

Lalalu kids café, predstavuje doslova čarovné rozprávkovo, pre malých aj veľkých. Je to miesto, kde sa rodičia zastavia a deti vybláznia. "U nás nájdete všetko okrem nudy. Deti tu majú k dispozícii až 13 atrakcií, ktoré sú rozdelené do tematických zón. V nich môžu skákať medzi penové kocky, hrať sa v detskej záhrade, zmeniť sa na superstar alebo tráviť čas s interaktívnymi hrami. Samozrejmosťou sú aj aktivity pre najmenších." 

Navyše, celá kaviareň je skutočne nádherne dizajnovo zladená do najmenších detailov, takže si vás určite okamžite získa. Ide doslova o svetový fenomén, ktorý máme z hlavného mesta na skok. Takže ak nebudete mať počas upršaného víkendu čo robiť, viete kam sa oplatí zájsť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa Lipovska (@denisalipovska),

- Najčítanejšie -