Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá ideálny muž očami žien: Tak čo páni, našli ste sa?

Partnerské vzťahy

Viete, ako vyzerá ideálny život očami žien? Po čom naozaj túžime a ktoré atribúty sú pre nás podstatné?

Každá z nás očakáva od vzťahu zrejme niečo iné. Niekto miluje dobrodružstvá, niekto je na romantiku, niekto túži po manželstve. Čo je však pre nás vo vzťahu skutočne kľúčové? Čo považujeme za naozaj podstatné? A ako vôbec v našich predstavách vyzerá ideálny muž? Zisťovali sme priamo od vás. Pozrite sa spolu s nami, ktoré atribúty považujme na mužovi za zásadné.

Tieto atribúty by mal spĺňať ideálny muž

”Ja v tom mám naozaj jasno. Prešla som si množstvom stroskotaných vzťahov, náročných momentov a to čo je podľa mňa na nezapletenie, je opora. Muž, ktorý mi ju vie poskytnúť, je pre mňa prototypom toho dokonalého. Ak prežívam akékoľvek náročné obdobie, potrebujem niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť a viem sa o neho oprieť, to je najviac. Muž, ktorý počúva, dokáže pochopiť a byť tu pre mňa vždy, je jednoducho na nezaplatenie,” hovorí 31 ročná Miram.

Prečítajte si tiež: Túto jednu vec si osvojte, ak nechcete, aby váš vzťah zovšednel: My s manželom ju praktizujeme v spálni aj mimo nej

”Možno sa to môže niekomu zdať zvláštne ale pre mňa je ideálny chlap ten čo ma vie rozosmiať. V živote je veľa okamihov, ktoré nie sú práve najružovejšie. No a vtedy je chlap, ktorému nechýba humor doslova záchranou. Pokiaľ vie veci brať s nadhľadom, pousmiať sa nad niektorými problémamy, dodať mi odvahu či guráž nie je nad to. Nič totiž nie je horšie ako keď máme po svojom boku človeka, ktorý krízové situácie rieši krikom, či nebodaj vyhrážkami,” pridáva sa 28 ročná Lucia.

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

”Aj keď je pravda, že najmä na začiatku vzťahu, toto príliš neriešime, časom je pre nás vysoká miera zodpovednosti, naozaj veľmi dôležitá. Najmä v období, keď prídu deti a prechádzame rodičovskou skúškou. Ja osobne určite potrebujem pri sebe chlapa, na ktorého sa môžeme 100% spoľahnúť. Už netúžim po dobrodružných typoch, ale vyhľadávam istotu. A muž, ktorý je zodpovedný je pre mňa rozhodne istotou,” dodáva na záver 26 ročná Kamila.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus