Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez svadbu odkladá. Vydávať sa mala už o pár týždňov v Taliansku, napriek chýram o nevere

Zahraničné celebrity

Na svadbu známej speváčky sa čakalo už od momentu, keď jej bývalý športovec navliekol na prst takmer 5 miliónový prsteň.

Zásnuby latinsko-americkej speváckej divy Jennifer Lopez a o šesť rokov mladšieho bejzbalového hráča Alexa Rodrigueza prebehli minulého roku v marci. Ako sa vyjadril pre zahraničné médiá bývalý športovec, nešlo o spontánnu vec a každý jeden detail naplánoval spolu so špeciálnym tímom. Už len samotné pokľaknutie trénoval niekoľko dní predtým.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3.9.19/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

Ich dokonalé zásnuby o pár dní na to však zatienili chýry, ktoré tvrdili, že Alex Jennifer podvádza. Informácia bola o to dôveryhodnejšia, nakoľko s ňou nevyšli bulvárne médiá, ale bývalý bejzbalový hráč Jose Cansenco. Ten si na sociálnej sieti Twitter uviedol status, ktorým nepochybne šokoval: „Pozerám World of Dance a zaujímalo by ma, či J Lo vie, že ju Alex podvádzal s mojou exmanželkou. Chúďa dievča... ešte netuší, čo on je v skutočnosti zač,'' zverejnil status, ktorý mal už po pár minútach tisíce reakcií a samozrejme sa dostal aj k slávnej dvojici. 

Tá sa síce k slovám športovca hneď nevyjadrila, no po čase Jennifer túto situáciu predsa len okomentovala. Svojmu snúbencovi bezvýhradne verí a údajne jej nikdy nedal dôvod na to, aby o ňom pochybovala. S Alexom totiž bývajú už niekoľko mesiacov pod jednou strechou - v luxusnej vile na Miami. Nielenže má ukážkový vzťah samotná dvojica, ale aj ich deti z prvého manželstva. Niet divu, že sa tak chcela dvojica zosobášiť čo najskôr. 

Prečítajte si aj: Chystá sa do chomúta? Najstarší syn Victorie a Davida Beckhama sa už tretí krát zasnúbil

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

Svadba sa odkladá

„Keď ma požiadal o ruku, blislo mi hlavou, že vlastne už o pár mesiacov bude svadba,'' priznala v jednom z rozhovorov latinsko-americká speváčka. Aj keď informácie okolo ich veľkého dňa tajili, blízky zdroj z okolia dvojice prezradil detaily. „Chceli sa zobrať toto leto v Taliansku. Všetko už bolo pripravené a zaplatené,'' uviedol pre americké médiá zdroj a dodal, že obrad by sa mal diať hneď po tom, ako sa situácia v Taliansku zlepší. Táto krajina má totiž pre dvojicu osobný význam, a tak trvajú na tom, aby sa ich výnimočný deň odohral práve tam. 

Mohlo by vás zaujímať: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Túto informáciu nepriamo potvrdila aj samotná speváčka počas online vysielania so známou moderátorkou DeGeneresovou. „Pandémia naše svadobné plány trochu ovplyvnila. Úprimne povedané, neviem povedať, čo sa stane a neviem ani žiadne fixné dátumy. Tak, ako zvyšok sveta, aj my čakáme,'' priznala JLo. „Ak máme byť spolu do konca života, tak načo sa ponáhľať?'' dodala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9/27/19

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus