Presunúť na hlavný obsah

Sex na jednu noc ma stál takmer manželstvo: Napokon mi žena odpustila pod touto podmienkou

Partnerské vzťahy

Áno, vzťahy sú veľmi komplikované. A obzvlásť, ak sa vaša rodina rozrastie. Ja som to pochopil, žiaľ v hodine dvanástej. Aj keď napokon sa mi žena rozhodla množstvo vecí odpustiť.

"Ženil som sa ako čerstvý tridsiatnik. Do Zoe som sa okamžite zbláznil. Bola dokonalá. Nádherná, neuveriteľne príťažlivá a muži z nej šaleli. Čo bolo naozaj pochopiteľné. Bola skutočne výnimočná. Kombinácia sexi vzhľadu a inteligencie sa totiž v dnešnej dobe hľadá celkom ťažko. Preto by mi ani vo sne nenapadlo, že takúto ženu podvediem," začína svoje rozprávanie Michal.

Čítajte tiež: Strávila som s ním najkrajšiu noc: V živote by som po takomto sexe od neho nečakala reakciu, aká prišla na druhý deň ráno

Odrazu intimita medzi nami bola na bode mrazu

Všetko sa to začalo, keď sa im narodila dcéra. Michal sa odrazu začal cítiť na druhej koľaji, trpel nedostatkom pozornosti, pripadal si menej cenný. A tak ako to už býva, začal väčšinu času tráviť v práci, v spoločnosti kolegov a kolgýň. Neustále služobné cesty a priepasť medzi nimi sa čoraz viac zväčšovala. "Naše manželstvo sa dostalo do bodu, kedy sa sex eliminoval a intimita upadala do zabudnutia. No sám som nevedel, čo s tým robiť a ako sa z toho kruhu dostať von. A áno, priznávam, začal som si kolegyňou. Bol to síce len sex na jednu noc, no stalo sa to. Hneď potom som to snáď stokrát oľutoval, ale nedalo sa to vziať späť."

Zoe sa to dozvedela v priebehu týždňa. Nejakou nešťastnou náhodou si prečítala sms - ky v Michalovom mobile, z ktorých bolo všetko očividné. 

"Moja žena zareagovala tak, ako som to ani vo sne nečakal. Bez kriku, výčitiek, zbytočných scén a obviňovania. V tichosti mi povedala, že ju to mrzí a spýtala sa na dôvody. To čo ma prekvapilo azda najviac bolo, že sa nechcela rozísť. Dala mi len jednu podmienku. Aby som opustil starú prácu a našiel si takú, kde budem minimálne cestovať. Zároveň sme sa dohodli na spoločnej terapii, ktorá bola pre nás oboch nevyhnutná."

Mohlo by vás tiež zaujímať: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

"Potrebovali sme náš vzťah naštartovať a dostať sa s vášňou opäť tam, kde sme boli predtým ako sa nám narodila dcéra. Uvedomil som si, čo mám doma a o čo som mohol prísť, ak by mala inú povahu. Veľmi si ju vážim a dodnes jej ďakujem, že nám dala druhú šancu."

Dokázali by ste po nevere, dať partnerovi opäť druhú šancu?

spolu hlasovalo 863 ľudí