Presunúť na hlavný obsah

Najznámejší sexi milionár so svojimi tanečnými kreáciami opäť boduje: Po svojom boku má však novú krásku!

Zábava

Najslávnejší instagramový milionár Gianluca Vacchi neprestáva baviť svojimi tanečnými pohybmi, na ktoré sa mu podarí vždy prehovoriť aj svoju aktuálnu priateľku. Ich publikum vďaka tomu neustále rastie!

Taliansky milionár Gianluca Vacchi sa zviditeľnil svojimi krúživými pohybmi panvou a zmyslom pre humor už pred pár rokmi. So svojou snúbenicou vtedy natočil sériu tanečných videí, ktoré sa šírili internetom rýchlosťou blesku. 

Na svojom instagramovom konte má už neuveriteľných 15 miliónov sledovateľov a zdá sa, že bez tanca nemá ani jeden deň. Gianluca opäť boduje a vždy sa mu podarí dokonale zladiť aj s aktuálnou partnerkou, tentokrát je ňou modelka Sharon Fonseca. Mimochodom, vizážou veľmi pripomína práve jeho prvú snúbenicu, s ktorou sa zviditeľnil.

Prečítajte si: Z administratívy do luxusných destinácií po celom svete. Slovenka Katarína má prácu snov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Nemá problém podeliť sa o súkromie a život v prepychu

Gianluca Vacchi je pred kamerou ako ryba vo vode a to si všimnete hneď v prvé sekundy od spustenia akéhokoľvek jeho videa. Je rád stredobodom pozornosti a keďže sa o svoju vizáž a telo dôkladne stará, ani sa nečudujeme, že si užíva pozornosť najmä žien, a to v akomkoľvek veku. 
O život v prepychu sa rád podelí a dovolí bežným smrteľníkom nahliadnuť do jeho súkromia. To je práve to, čím si na Instagrame určitá skupina ľudí, a teda milionári získali toľkú pozornosť. Ľudia doposiaľ nemali možnosť nahliadnuť do skutočného zákulisia ich každodenného života a mnohí z nich to prežívajú s nimi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Gianluca okrem svojich tanečných kreácií inšpiruje aj svojim aktívnym postojom k životu. Energia, ktorá z neho srší je priam až nákazlivá. Pre mnohých mužov môže byť motiváciou v tom, že keď sa o seba starajú, môžu si dovoliť oveľa odvážnejšie oblečenie. Dokonca, v prípade mužov jednoznačne platí, že starnutie im prospieva a v akomkoľvek veku dokážu byť štýloví. Gianluca je toho príkladom a nebojí sa kombinovať farebné kúsky, má zmysel pre eleganciu, ale zároveň si dokáže vychutnať život v športovom štýle so zachovaním si akejsi noblesy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Šťastie v živote, v láske však stále hľadá tú pravú

52-ročný rodák z talianskej Bolone je syn multimilionára a preto sa niet čomu čudovať, že si život užíva plnými dúškami. Život, ktorý by chcel žiť na prvý pohľad nejeden z nás však môže byť len pozlátko. Gianluca je zrejme lámač ženských sŕdc a pozornosť žien si, zdá sa, rád užíva. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Sen, ktorý môžete na chvíľu snívať aj vy

Dôležité je zobrať všetko s nadhľadom a na predstavu prepychu sa príliš neupínať. Prostredníctvom jeho účtu sa síce môžete na chvíľku vcítiť do kože milionára a bezproblémového života, ale nezabúdajte, že úplná dokonalosť predsa len neexistuje a nikdy neviete, čo sa deje skutočne za oponou. 

Neprehliadnite: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

- Najčítanejšie -