Presunúť na hlavný obsah

Zničte brušný tuk: Kombinácia jedného cviku a tejto superpotraviny vám zaručí výsledky v priebehu 4 týždňov

Chudnutie a diéty

Tuk na brušku dokáže potrápiť. Boj s ním je totiž veľmi zdĺhavý. Ak si však osvojíte ”combo” uznávaného trénera, zhodíte z tejto oblasti oveľa rýchlejšie.

Vhodná strava zohráva dôležitú úlohu, v znižovaní tuku v tele, to vieme všetky. V posledných rokoch sa však ako ideálna ukazuje dvojkombinácia, ktorá je najmä v boji s brušným tukom mimoriadne účinná. 

Čítajte tiež: 40 faktov o chudnutí, ktoré by ste mali vedieť: Počas 23 hodín spálite viac kalórií, ako za 1 hodinu cvičenia

Zaručená kombinácia, ktorá vám prinesie úspech

”Ide o tzv. combo, ako ho my nazývame, cieleného cvičenia na dennej báze, zameraného na túto oblasť a konzumácie kokosového oleja. Práve tento olej sa stal veľmi obľúbeným v boji pri zhadzovaní kíl a radí sa medzi tzv. „superpotraviny“. Ukazuje sa, že tuky so stredne dlhým reťazcom v kokosovom olejimôžu zvýšiť metabolizmus a znížiť množstvo tuku, ktorý sa ukladá v tele ako reakcia vysokého príjmu kalórií."

"Už po mesiaci môžete vidieť výsledky úbytku až jedného centimetra v páse. To hovorím o prípade, kedy by ste necvičili. Ak však pridáte jeden cvik, výsledky dosiahnete oveľa rýchlejšie,vysvetľuje na úvod Peter Turčálik - fitness tréner

Neprehliadnite: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Na zvýšenie úbytku tuku v oblasti bruška je vhodné dávať si dve polievkové lyžice (približne 30 ml) kokosového oleja za deňNavyše je preukázané, že jeho konzumáciou nám prirodzene klesá apetít. Vďaka nemu budete jesť menej a tým vlastne podporíte stratu viscelárneho tukuktorý sa inak veľmi ťažko dostáva z tela preč. 

Skombinujete to s týmto cvikom

Hneď po prebudení (ideálne na prázdny žalúdok) si choďte zacvičiť. Podľa mnohých expertov je to veľmi účinný spôsob, ako zrýchliť zhadzovanie tuku. "Je totiž dokázané, že cvičenie nalačno zvyšuje mieru lipolýzy a oxidácie. V praxi to znamená, že vlastne zmobilizujete viac tukových buniek ako zdroj energie. Navyše ranné cvičenie na prázdny žalúdok, zvyšuje prietok krvi, v brušnej oblasti a teda pomáha viac mobilizovať tuk danej partie." Cvičte tento jeden cvik každý deň 2 až 8 minút a uvidíte výsledky.

”Ľahnite si na chrbát a pokrčte nohy v kolenách. Nadýchnite sa a brucho sťahujte ako najviac to pôjde. Princíp je založený na tom, že čím viac ho stiahnete, tým účinnejšie cvičenie bude. Na začiatku zadržte po nádychu vzduch aspoň na 15 sekúnd a postupne môžete túto dobu predlžovať až na 60. Cvičenie opakujte 3 až 5 krát,” dodáva trénerDôležité je aby ste dodržali dennú periodicitu, na to nezbúdajte.

Tohto sa počas štyroch týždňov držte a uvidíte výsledky

  • pite aspoň 3 litre tekutín denne
  • nezbúdajte na rannú rutinu vo forme vyššie uvedeného cviku
  • každý deň si dajte dve polievkové lyžice kokosového oleja - ideálne pred hlavným jedlom
  • na večeru voľte polievky alebo zeleninové šaláty

- Najčítanejšie -