Presunúť na hlavný obsah

Zničte brušný tuk: Kombinácia jedného cviku a tejto superpotraviny vám zaručí výsledky v priebehu 4 týždňov

Chudnutie a diéty

Tuk na brušku dokáže potrápiť. Boj s ním je totiž veľmi zdĺhavý. Ak si však osvojíte ”combo” uznávaného trénera, zhodíte z tejto oblasti oveľa rýchlejšie.

Vhodná strava zohráva dôležitú úlohu, v znižovaní tuku v tele, to vieme všetky. V posledných rokoch sa však ako ideálna ukazuje dvojkombinácia, ktorá je najmä v boji s brušným tukom mimoriadne účinná. 

Čítajte tiež: 40 faktov o chudnutí, ktoré by ste mali vedieť: Počas 23 hodín spálite viac kalórií, ako za 1 hodinu cvičenia

Zaručená kombinácia, ktorá vám prinesie úspech

”Ide o tzv. combo, ako ho my nazývame, cieleného cvičenia na dennej báze, zameraného na túto oblasť a konzumácie kokosového oleja. Práve tento olej sa stal veľmi obľúbeným v boji pri zhadzovaní kíl a radí sa medzi tzv. „superpotraviny“. 

"Už po mesiaci môžete vidieť výsledky úbytku až jedného centimetra v páse. To hovorím o prípade, kedy by ste necvičili. Ak však pridáte jeden cvik, výsledky dosiahnete oveľa rýchlejšie,vysvetľuje na úvod Peter Turčálik - fitness tréner

Neprehliadnite: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Vďaka nemu budete jesť menej a tým vlastne podporíte stratu viscelárneho tukuktorý sa inak veľmi ťažko dostáva z tela preč. 

Skombinujete to s týmto cvikom

”Ľahnite si na chrbát a pokrčte nohy v kolenách. Nadýchnite sa a brucho sťahujte ako najviac to pôjde. Princíp je založený na tom, že čím viac ho stiahnete, tým účinnejšie cvičenie bude. Na začiatku zadržte po nádychu vzduch aspoň na 15 sekúnd a postupne môžete túto dobu predlžovať až na 60. Cvičenie opakujte 3 až 5 krát,” dodáva tréner. Dôležité je aby ste dodržali dennú periodicitu, na to nezbúdajte.

Tohto sa počas štyroch týždňov držte a uvidíte výsledky

  • pite aspoň 3 litre tekutín denne
  • nezbúdajte na rannú rutinu vo forme vyššie uvedeného cviku
  • každý deň si dajte dve polievkové lyžice kokosového oleja - ideálne pred hlavným jedlom
  • na večeru voľte polievky alebo zeleninové šaláty

- Najčítanejšie -