Presunúť na hlavný obsah

Vydajte sa na cestu okolo Stredozemného mora: Nová kolekcia Chanel Cruise 2020/2021 Balade en Méditerranée

Móda

Cestovanie na dosah sa na malú chvíľu stalo snom. Ohnivé slnko a horúce lúče vás zavedú do atmosféry Francúzskej a Talianskej riviéry kolekcie Chanel Cruise 2020/2021 inšpirovanej ikonickými herečkami 60. rokov.

Návrat k prírode a oslava toho, čo všetko nám ponúka. Pri pohľade na zábery z novej kolekcie Chanel Cruise 2020/2021 sa ihneď teleportujete na Francúzsku a Taliansku riviéru, kde vás obklopí krása farebnej súhry prírody. Tvorcovia najnovšej kolekcie sa museli prispôsobiť situácii a vytvorili kolekciu modelov, ktoré sú viacúčelové a ako stvorené na cestovanie. Práve cestovanie sa stáva v našej mysli opäť niečím exkluzívnym a sami sme sa v posledných mesiacoch presvedčili, že sloboda pohybu nie je samozrejmosťou.

VIDEO: Chanel Cruise 2020/2021 v duchu Balade en Méditerranée

 

 

„Spočiatku som mala predstavu Capri, kde sa aj mala konať show, ale nakoniec sa tak nestalo kvôli uzavretiu krajín,“ prezradila kreatívna riaditeľka francúzskeho módneho domu Chanel, Virginie Viard. Spoločne s tímom profesionálov sa im podarilo prísť s kolekciou s typickým rukopisom módneho domu Chanel ako sú tvíd a prešívané kabelky s retiazkou. Modely sú však multifunkčné a prispôsobené práve cestovaniu. 

Pôvab legendárnych herečiek 60. rokov z Francúzskej a Talianskej riviéry

Museli sa prispôsobiť a pracovať s látkami, ktoré mali, kolekcia sa nakoniec vyvinula na cestu okolo Stredozemného mora. Ostrovy, vôňa eukalyptu, ružové odtiene popínavých rastlín. A voľný, uvoľnený pôvab inšpirovaný legendárnymi herečkami šesťdesiatych rokov, keď boli na Francúzskej a Talianskej riviére. 

Šatník, ktorý môže cestovať s vami

Jednotlivé modely kolekcie hrajú dokonalú súhru a predstavujú šatník, ktorý môže cestovať s vami, či už sa rozhodnete siahnuť po kufri na kolieskach alebo len príručnej batožine. Súčasťou kolekcie sú ružové kožené saká, ktoré vytvárajú akoby druhú pokožku alebo tvídové saká bez podšívky, ktoré dokonale splynú. 

Kolekciu tvoria ľahko nositeľné viacúčelové odevy, ktoré všetky spolu perfektne idú a dajú sa meniť: dlhé sukne na šaty bez ramienok, keď sa vyhrnú, dlhé bundičky v čiernom šifóne sa môžu nosiť cez deň cez trojuholníkové plavky alebo v noci s vyšívaným topom a džínsami.

- Najčítanejšie -