Presunúť na hlavný obsah

Zelená ako farba leta: Ako ju nosiť a s čím by ste ju mali kombinovať?

Móda

Zelené looky sú ako stvorené na leto. Ak ste doteraz nemali k tejto farbe vzťah, možno to čoskoro napravíte.

Zelené leto

Zabudnite na nudu! Leto je obdobie, ktoré si priam žiada farby. A jednou z takých farieb, ktoré pútajú pozornosť na prvý pohľad je práve zelená. Módne domy, ikony z ulíc a všetky známe IT Girl sa zhodujú v jednom – čím zelenšia farba, tým lepšie! Nebojte sa preto byť odvážne a pri najbližšej návšteve obchodného centra si do skúšobných kabínok naberte hlavne farebné kúsky. A výber odtieňu je čisto len vo vašich rukách. Je úplne jedno, či siahnete po smaragdovej, trávovej alebo tmavšej. Nosí sa všetko!

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové klobúky, ktoré sa dokonale hodia k letnému outfitu: Túto sezónu bodujú tieto tri modely

Môže sa vybrať cestou - zelená od hlavy po päty a celý look rozbiť jedným doplnkom inej farby. Alebo skúsiť jednoduchší variant - kombinácia zelenej, džínsoviny a bielej. Toto je smer, ktorý bude určite lichotiť každému. 

Feminity tip: Urobte si zo zelených maxi šiat kimono - nakombinujte ich rovnako ako modelka Emily Ratajkowski.

Multi cesta

Aj toto môže byť vaša cesta. Nebojte sa výstrednosti. Veď look á la sivá myška je už dávno OUT! Pre tie odvážnejšie ponúkajú mnohé značky, módne domy a obľúbené obchodné reťazce množstvo viacfarebných kúskov, vďaka čomu nebudete ani náhodou nudné. Občas nezaškodí trochu experimentovať a pri najbližšom nakupovaní skúste siahnuť po niečom uletenom. Na tomto looku môžete jasne vidieť, ako dokonalo ladí zelená farba s červenou, žltou... Inak povedané, naozaj sa dá kombinovať so všetkým, tak by ste sa nemali báť ničoho. 

Prečítajte si: Party look na letný večierok 3x inak: Vyberte si medzi romantickým štýlom či osvedčenou klasikou

Ak predsa len patríte medzi vyznávačov klasiky, nevadí, ale zábrany by ste mohli zahodiť aspoň pri výbere doplnkov. Napríklad takých kabeliek. A verte, že čím väčšiu a výraznejšiu si kúpite, tým viac zaujmete svoje okolie. Zaručene!

Inšpirujte sa: Farebné kombinácie, na ktoré ste sa doposiaľ neodvážili: Vykročte na leto zo svojej komfortnej zóny

Viac inšpirácie môžete nájsť v priloženej fotoglérii.

- Najčítanejšie -