Presunúť na hlavný obsah

Našli ste chlapa, ktorému by ste chceli povedať áno? Stačí sa držať týchto 7 bodov a zostane pri vás navždy

Partnerské vzťahy

Pokiaľ máte po svojom boku konečne muža svojich snov, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako si ho aj udržať. S našimi tipmi a radami to zvládnete tak, aby sa po inej už ani neobzrel!

Udržať si pri sebe muža veru nie je vždy najjednoduchšie. Najmä, pokiaľ ide o dlhoročný vzťah. Pozrite sa, ako neupadnúť do stereotypu a udržať si toho svojho pri sebe. 

Prečítajte si: Manželovi som dobrovoľne tolerovala bokovky: Vedeli o tom takmer všetci, no ja som pre TOTO dobrovoľne trpela

1. Neobmedzujte ho a to za žiadnych okolností

To, čo muži skutočne neznášajú je obmedzovanie. Nechajte ich občas zájsť s kamošmi na pivo, chatu, či pánsku jazdu. To sú veci, ktoré nevyhnutne potrebujú, aby dokázali vypnúť a skutočne sa uvoľniť. 

2. Noste pravidelne sexi bielizeň

Na toto mnohé z nás žiaľ zabúdajú. No muži to milujú. Každý jeden chce vidieť občas svoju polovičku v sexi košieľke, korzete, či s podväzkami. Ak to bude mať doma, nebude mať tendencie vyhľadávať niečo také inde. 

3. Nezabúdajte na toleranciu

Týka sa to najmä služobných ciest, pracovných stretnutí, jeho koníčkov a záľub. To, že je váš milý vo vzťahu neznamená, že mu skončil osobný život. Všetci potrebujeme vlastný priestor na realizáciu. 

4. Doprajte mu pocit dôležitosti

Nehrajte sa na hrdinku, ktorá dokáže všetko sama a muža vlastne k životu nepotrebuje. To je to najhoršie, čo môžete urobiť. Ak totiž muž po vašom boku nadobudne pocit, že všetko zvládate bez neho, odchádza. Chlapi chcú ochraňovať, rozmaznávať a starať sa. Tak mu to doprajte. 

Mohlo by vás zaujímať: Snúbenec ma podviedol dva dni pred svadbou: Napriek tomu som sa rozhodla odpustiť mu to, a to len z jedného dôvodu

5. Flirtujte - no nielen s ním... 

Samozrejme, najmä s ním, ale aj s inými mužmi v jeho prítomnosti. Všetko však s mierou. Na to nezabúdajte. Nechcete ho vytočiť, len rozvášniť. A toto je skvelý spôsob. Najmä, ak ste spolu už niekoľko rokov. 

6. Komplimentykomplimentykomplimenty

Povedzte mu, že sa vám páči, čo na ňom milujete, že je sexi. Muži komplimenty zbožňujú. A chcú ich počúvať. Ak to ide, čo možno najčastejšie. 

7. Naučte sa odpúšťať

Toto je vo vzťahu naozaj viac, ako kľúčové. Každý robíme chyby a je dôležité vedieť tomu druhému odpustiť. Spolužitie je predsa aj o hľadaní porozumenia. No nie? Len teda mnohokrát na to zabúdame

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do muža mojej najlepšej kamarátky: Keď to zistila, urobila vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

Sú podľa Vás tieto body pre chlapov vo vzťahu kľúčové?

spolu hlasovalo 199 ľudí

Nie
29

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe