Presunúť na hlavný obsah

Lámač ženských sŕdc práve všetky zlomil. Svetu predstavil svojho nového priateľa

Zahraničné celebrity

Britský herec Luke Evans, ktorý si zahral vo filmoch ako je Hobit, Dracula, Kráska a zviera či Rýchlo a zbesilo, nedávno šokoval svojich fanúšikov.

Britský herec Luke Evans nie je pre filmových fanúšikov žiadnou neznámou. Všimnúť ste si ho mohli vo viacerých úspešných snímkach, a napriek tomu, že si získal pozornosť nemalého publika, o pozornosť príliš nestál. Na akciách, na ktorých sa objavoval, ale aj vo svete sociálnych sietí sa otázke svojho súkromia cielene vyhýbal. Pochopil, že pre osobu, ktorá sa pohybuje vo svete šoubiznisu, je zachovanie súkromia známkou luxusu a osobného bohatstva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<a data-cke-saved-href="https://www.instagram.com/p/B8etbYSH469/utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" href="https://www.instagram.com/p/B8etbYSH469/utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-

Príspevok, ktorý zdieľa Luke Evans(@thereallukeevans),

Prečítajte si aj: Na tejto fotke je syn slávnej hollywoodskej herečky. Spoznali by ste ho?

Po dlhých mesiacoch držania si osobného priestoru sa však rozhodol inak. Pri príležitosti Prideov a LGBT týždňov, ktoré momentálne prebiehajú po celom svete, sa ich rozhodol podporiť. „Vždy sa snažte byť najlepšou a tou najautentickejšou verziou seba samého,'' napísal k fotografii so svojím priateľom, ktorá šokovala svet. Málokto tušil, že známy herec je totiž homosexuál a tým nepochybne zlomil srdcia žien po celom svete. Práve týmto jednoduchým gestom a oficiálnym priznaním podporil komunitu a vyzval ľudí na otvorenú toleranciu. 

Podľa medializovaných informácií nie je vzťah Luka s Rafaelom Ollarom ničím novým. Dvojica oficiálne potvrdila svoje stretávanie už vo februári tohto roka, no tejto informácii mnoho ľudí nevenovalo veľkú pozornosť - možno aj práve kvôli hercovej ostražitosti. Šušká sa, že sympatická dvojica spolu začala randiť už od jesene minulého roka. Karanténu, ktorá o čosi viac zasiahla Spojené štáty, dokonca spolu strávili na slnečnom Miami. Viaceré britské médiá taktiež uvádzajú neznámy zdroj z okolia dvojice, ktorý dosvedčuje ich lásku. „Naozaj sa veľmi ľúbia. Je to medzi nimi skvelé,'' uviedol zdroj a ako potvrdením toho sú rozkošné fotografie, ktoré dvojica len nedávno zverejnila. Poriadne im to pristane, však?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Luke Evans (@thereallukeevans),

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

- Najčítanejšie -