Presunúť na hlavný obsah

Pri ľuďoch narodených v týchto znameniach, by ste mali byť opatrní: Radi totiž pravdu prispôsobia svojim potrebám

Zábava

Spája ich spoločný menovateľ. Vždy vyzerajú trendy, chic a sú neuveriteľne milí. No predsa len je niečo, prečo by ste pri nich mali zbystriť pozornosť, ak sa bavíte o dôležitých veciach. Radi totiž pravdu prispôsobia svojim vlastným potrebám.

Poznáte to, občas si myslíte niečo celkom iné, ako to, čo poviete nahlas. No niektorí z nás to robia oveľa častejšie, ako by ste možno predokladali. S naším malým manuálom, zistíte, ktoré znamenia to robia najčastejšie a na koho si dať tak trochu pozor. Teda najmä, ak riešite nejaké zásadnejšie veci. 

Prečítajte si: Dodajte domovu punc výnimočnosti a harmónie: Stačí zmeniť týchto pár detailov a budete sa cítiť ako v raji

Vodnár

Pri Vodnárovi nikdy nezistíte, či vás má skutočne hovorí pravdu alebo nie. Je plný rozporov a menších klamstiev, s ktorými sám často vnútorne bojuje.

Prikývne na všetko, aj keď je presvedčený o opaku. Nemyslí to zle, len jednoducho nechce mať s nikým konflikt. Nanešťastie, pri ňom nikdy neviete, na čom vlastne ste.

Ryby

Ryby sú veľmi tiché, citlivé, no zároveň sa snažia zo všetkých problémov čo najľahšie ”vykorčuľovať”. Preto občas prispôsobia pravdu danej situácii.

Skutočne úprimné sú len k svojim najbližším. Málokoho si pripustia k telu, takže ak s nimi máte dobré vzťahy, je to naozaj úprimné.

Býk

Býk dokáže klamať výrazom tváre, takže málokedy ho aj takto odalíte. Máte pri ňom väčšinou istotu, že vás nepodrazí a to isté očakáva od vás.

Avšak drobné klamstvá sú niečo, čo mu vlastne neprekáža. Drží sa hesla, že malá lož je nepodstatná. Preto ju veľmi nerieši.

Baran

Baran môže pôsobiť veľakrát nedostupne a odmerane. Títo ľudia sú naozaj úprimní len k mimoriadne blízkemu okruhu ľudí.

Inak radi zatajujú, prispôsobujú si fakty a veci tak, aby oni vyšli vždy v čo najlepšom svetle. To je pre nich podstatné, aby v očiach okolia pôsobili vždy dobre. 

Neprehliadnite: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

Váhy

Váhy dokážu byť v otázkach dôvery až príliš naivné. A hoci nevedome mnohokrát, túžiac všetkým vyhovieť, zavádzajú a nehovoria to, čo naozaj cítia a čo si myslia.

To je ich veľkou slabosťou a aj keď o nej vedia, nedokážu s ňou pracovať.

- Najčítanejšie -