Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins je stále štíhlejšia: Tomuto vďačí za dokonalé tvarovanie tela

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins má postavičku, ktorú jej môžu závidieť aj oveľa mladšie kolegyne. Nie je len štíhla, ale má naozaj pekné krivky. Viete čomu za to vďačí?

Súhra niekoľkých faktorov, ktoré naozaj fungujú

Dara Rolins je jedna z najvýraznejších osobností slovenského showbiznisu. Pohybuje sa v ňom už od útleho detstva, takže pozná všetky jeho pozitíva aj negatíva. Napriek tomu, že so svojimi fanúšikmi zdieľa množstvo vecí, súkromie si veľmi prísne chráni. No čo sa týka starostlivosti o svoje telo, v týchto otázkach je veľmi otvorená.

Prečítajte si: Rozhovor s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou: Nemám pocit, že som toho zatiaľ nejako veľa dosiahla

Speváčka má skutočne nádhernú figúru, skvelé krivky a vidieť, že na sebe pracuje. Postavičku jej pokojne môžu závidieť oveľa mladšie kolegyne. Navyše, podľa nás nikdy nebola štíhlejšia a zároveň krajšia ako v súčasnosti. Ako sa však udržiava vo forme a čo jej v tejto oblasti pomáha? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

"Preferujem svižnú chôdzu. A samozrejme jógu, ako dva hlavné zdroje, dôvody a dôsledky tvarovania môjho tela. Ešte tanec! Ten je vlastne tiež mojou súčasťou."

"Ale žiadna posilka, ani ďaľšie športy vlastne nepraktikujem. A ako vždy hovorím, každému svedčí niečo iné, dôležitý je záujem a snaha porozumieť potrebám svojho tela. Ja chcem byť len vašou inšpiráciou," prezradila známa kráska na svojej sociálnej sieti. 

Práve daná kombinácia obľúbenej speváčke pomáha udrživať sa v skvelej forme. Zároveň je to aj vnútorná pohoda, ktorú dosahuje nielen pohybom, ale aj ľuďmi, ktorými sa obklopuje. To je podľa nej mimoriadne dôležité. Aj emocionálna stránka a naša psychika totiž majú vplyv na náš výzor. V oveľa väčšej miere ako si možno pripúšťame. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Mohlo by vás zaujímať: 18 rokov vzťahu spečatili krásnou správou. Moderátorka Soňa Skoncová čaká bábätko 

Dara má tri ženy, na ktoré v živote nedá dopustiť a sú pre ňu všetkým. Dcérka Laura je pre sympatickú universum. Je to jej najbližší človek. Darina mama Zlatica a sestra Janka sú pre ňu tiež mimoriadne dôležité. Mame je vďačná za veľa. Celý život ju podporovala a bola pri nej aj v tých najťažších chvíľach. Sestru Janku zase ako sa mnohokrát vyjadrila, považuje za svojho strážneho anjela. 

Takže ak chcete vyzerať a cítiť sa dobre, okrem makania na postave, sa stretávajte aj s tými správnymi ľuďmi. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -