Presunúť na hlavný obsah

Štyri znamenia zverokruhu, ktorým najviac chýba ex: Áno, aj keď sú vo vzťahu, dávajte si na nich pozor!

Partnerské vzťahy

V slabých chvíľkach sú dokonca schopní vystrájať hlúposti. Ktoré znamenia sa najťažšie vyrovnávajú so stratou svojho ex?

Rozchod bolí a to, čo nasleduje po ňom tiež. Niekedy je však lepšie zachovať si chladnú hlavu a držať si radšej odstup. Najmä nenadväzovať žiadny kontakt s tým, kto nás poslal k vode. Dôvod? Môže to dopadnúť ešte horšie ako samotný rozchod

Úprimne, málokedy sa takéto niečo premení na opakovanú love story. Myslite na to, keď budete najbližšie pri pohári vína držať v ruke mobil a rozpísanou správou smerujúcou do schránky vášho ex, ktorý v tom čase už leží vedľa niekoho úplne iného. Kruté? Ani nie, čím skôr to pochopíte, tým skôr sa zbavíte tejto naivnej predstavy a otvoríte novým možnostiam. 

Sú však znamenia zverokruhu, ktoré sa cez to preniesť nevedia a to bez ohľadu na to, či sú single alebo dokonca už aj vo vzťahu.

Čítajte tiež: Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Ryby

Ryby patria spomedzi všetkých znamení medzi najväčších snílkov. Situácia, v akej sa po rozchode ocitnú im ponúka priestor na vymýšľanie a konšpirovanie. Napriek tomu, že rozchod a odlúčenie zaznelo jasne, stále si vo vlastnej hlave vytvárajú scenáre, v ktorých je možné pokračovanie. Táto vlastná ilúzia im však spôsobuje zbytočný chaos v hlave a bolesť v srdci. 

Lev

Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, Lev miluje byť milovaný. V súkromí má rád veľmi intímnosti a rozchod zaháňa spoločnosťou iných, ktorí ho obdivujú. Akonáhle však príde domov z párty, jeho krátkodobé romániky sa rozplynú a v hlave má stále dotyčnú osobu v podobe svojho alebo svojej ex. Ak sa totiž raz zamiluje, je ochotný o lásku bojovať, nech to stojí čo to stojí. 

Váhy

Váhy veľmi ťažko nesú samotu a ťažko si na ňu zvykajú. Dokonca sú sami seba ochotní presvedčiť, že to nebolo až také zlé. Aj preto idú zo vzťahu do vzťahu, aj keď toho druhého nemilujú a v skutočnosti majú v hlave ex. Občas však vidia život cez ružové okuliare a pritom pred nosom majú víziu lepšieho a krajšieho života s niekým novým. 

Nenechajte si ujsť: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

Škorpión

Škorpióni radi bilancujú a aj preto sa vracajú do svojich predošlých vzťahov veľmi často. Najčastejšie si ich sondujú cez sociálne médiá a zisťujú tak podrobnosti o živote svojho alebo svojej ex. Spomínajú a porovnávajú sa s partnermi svojich ex. Na druhej strane im nič nebráni v tom, aby si užívali, sex berú ako vášeň a je im jedno, s kým. Od vzťahu a lásky ho dokážu oddeľovať.

- Najčítanejšie -