Presunúť na hlavný obsah

Overal ako jeden z hlavných trendov jesene: Tieto kúsky bodujú najviac

Móda

Univerzálny, trendy a ak ho správne uchopíte, aj veľmi sexi. Overalový trend zaútočil v plnej sile.

Vyhráva praktickosť

Trendy na túto sezónu sú viac ako jasné. I keď sú rôznorodé, niečo majú spoločné - dominuje praktickosť. Ako napríklad v tomto prípade. Overal je skutočne univerzálny kúsok, ktorý obohatí váš šatník. A nikdy sa netešil takej pozornosti ako posledné týždne. Do overalových kreácií sa zamilovali aj známe české módne influencerky a topmodelky ako Daniela Peštová, Zuzana Stráská, Zorka Hejdová či Ivana Mentlová. Všetký dámy zároveň na svojich sociálnych sieťach predviedli, ako by ste mali overal nosiť. Ktoré strihy bodujú?

Pozrite si tiež: VIDEO: Letný trend, ktorý si môžete preniesť do jesene: Farebné kabelky sú stále v hre!

Na večer

Na rande, drink v bare či na významnejšiu akciu. Aj v týchto prípadoch môžete siahnuť po overale. Nohavice namiesto šiat či sukní sú stále veľmi populárne. Ak chcete však zvýrazniť svoju ženskosť, pôsobiť sexi, vyberte si kožený materiál. Hnedý alebo čierny, s rovnými nohavicami a s opaskom, ktorý zvýrazní vaše krivky. Rozpustíte vlasy, nahoďte červený rúž vysoké podpätky a môžete vyraziť. Presne takto môžete zabodovať a odlíšiť sa od iných žien v spoločnosti. 

Okrem takéhoto spôsobu nosenia koženého overalu je tu i pohodlnejšia varianta, ktorá pôsobí rovnako cool a sofistikovane. Predviedla ju známa moderátorka Zorka Hejdová. Má na sebe rovnaký kúsok ako dizajnérka Ivana Mentlová, ktorý pochádza z jej dielne. Okrem vysokých topánok však zvolíte mohutné členkové čižmy (tiež veľký trend sezóny). 

Neprehliadnite: Na móle sa objavujú čoraz častejšie kolekcie s rúškami: Mali by sme ich začať brať ako samozrejmosť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zorka Hejdová(@zorkahejdova),

Do práce

Overal je kúsok, ktorý môžete nosiť aj do práce. Ak musíte dodržiavať kancelársky dress-code, siahnite po strihu s golierom, pôsobí elegantnejšie. Počas chladnejších dní je veľmi efektívne vrstvenie. Zvoľte trendy vestu alebo koženú bundu a pokojne aj kratšie sako. Vyberajte overal v prírodnejších farbách a dolaďte ho niečím výraznejším. Podobne, ako modelka a módna influencerka Zuzana Stráská

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

Za kamarátkami

To, že overal nie je len záležitosť 20, či 30-ročných žien, dokázala aj ďalšia známa tvár Daniela Peštová. Obľúbená topmpodelka oslávi čoskoro 50-te narodeniny. A nebojí sa nosiť výraznejšie kúsky. Overal ako taký je práve ten kus odevu, ktorý upúta na prvý pohľad a ak ho spojíte s výraznou farbou, máte o pozornosť postarané. Ružový kúsok, ktorý predviedla Daniela je vhodný na pohodlné činnosti ako káva s kamarátkami či nákup. Môžete ho nakombinovať s tričkom a pohodlnými teniskami. 

Mohlo by vás zaujímať: Trend širokých nohavíc si na jeseň zamilujete: Tieto stylingy budú baviť aj vás

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Aké kúsky nosiť túto sezónu? Odpoveď nájdete vo fotogalérii

- Najčítanejšie -