Presunúť na hlavný obsah

Štýlové aj originálne: Na MBPFW sa predviedli známe tváre v najlepšom svetle

Zahraničné celebrity

Tradičný pražský týždeň módy si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí. Kto zahviezdil najviac?

Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková

Kamarátka, modelky a jedny z najštýlovejší osobností domácej scény. Michaela Kocianová a Denisa Dvořákova nemohli na fashion week-u v Prahe chýbať. Pozreli si niekoľko prehliadok a zaujali svojim stylingom. Michaela dokonca vyniesla do spoločnosti modely zo svojej kolekcie FarahXMichaela K.

Nikol Švantnerová

Bývalá česká kráľovná krásy Nikol Švantnerová tiež nevynechala týždenný prehliadkový maratón. Svoju lásku k móde dokázala prostredníctvom niekoľkých lookov, ktoré stihla predviesť. Nikol preferuje hravé a originálne looky.

Jitka Nováčková

Sympatická blondína priletela na týždeň módy z Dánska, kde žije so svojim partnerom. Každoročne si však prehliadky a tvorbu z domácej scény nenechá ujsť. Jitka Nováčková však tiež púta na tejto akcii pozornosť, pretože zakaždým dorazí v zaujímavom stylingu.

Prečítajte si: VIDEO: Galavečer dokonalých stylingov: Daniela Peštová očarila v nežnej ružovej, Helena Vondráčková ako diva večera

Sara Sandeva

Herečka Sara Sandeva stavila karty na istotu - na šikovné ruky svojej stylistky a dizajnérky Hermine Khalaf Pogosyan. Práve z jej dielne pochádzajú všetky kúsky, ktoré má krásna bruneta na sebe.

Zuzana Stráská

Už tradične je stredobodom pozornosti na spoločenských akciách modelka agentúry Elite Prague Zuzana Stráská. Mamička, ktorá si len pred pár mesiacmi vzala životného partnera, vyzerala opäť dokonalo a status módnej ikony opäť potvrdila.

Jitka Schneiderová so stylistom Honzíkom Pokorným

Dôkaz toho, že čiernou sa nedá nič pokaziť predviedla ďalšia známa herečka, Jitka Schneiderová. Garde na uvítacej akcii MBPFW jej robil osobný stylista a kamarát Honzík Pokorný, ktorý bol taktiež vďaka svojmu looku neprehliadnuteľný.

Neprehliadnite: Československé krásky, ktoré dosiahli (ne)možné: Takto zažiarila Karolína Kurková či Daniela Peštová, kto bude ďalší?

Kristýna Schicková

Pre modelku Kristýnu Schickovú boli posledné dni skutočne perné. Stihla sa vydať a tiež absolvovať týždenný prehliadkový kolotoč. A ešte k tomu pôsobiť vždy upravene. Táto žlto-čierna kombinácia bola so všetkých jej stylingov najzaujímavejšia.

Vanda Janda

Módna dizanérka Vanda Janda predstavila na fashion week-u svoju kolekciu a zožala veľký úspech. Rovnako tak si pochvalné slová zaslúži sa svoje originálne stylingy, ktorá ukázala na sebe.

Kateřina Sokolová

Maxi šaty, klobúk a nesmrteľná čierna. Osvedčená kombinácia, s ktorou nič nemôžete pokaziť. A nepokazila to ani Kateřina Sokolová. Boho štýl jej veľmi svedčí a práve také looky by mohla nosiť častejšie.

 

Gréta Slezáková a Ivana Mentlová

Kamarátky Ivana Mentlová (vpravo) a Gréta Slezáková si tiež vyrazili do módnej spoločnosti spolu. Dizajnérka Mentlová je známa svojou láskou k minimalistickým kúskom, ktoré dokáže nostiť tak, ako nikto iný z domácej scény. Nezaostávala však za ňou ani jej kamarátka, múza Gréta, ktorá prišla odetá od hlavy po päty práve v kreácii od Mentlovej.

Ktorý styling sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 112 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus