Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Sylvestra Stallone vyrástla veľká kráska. Sistine sa živí modelingom

Zahraničné celebrity

Meno Stallone sa v poslednej dobe objavuje v médiách čoraz častejšie. Nie však kvôli ikonickému hercovi, ale kvôli jeho dcéram - obzvlášť ten prostrednej, ktorá sa živí modelingom.

Pre herca Sylvestra Stallone sú jeho deti všetkým, napriek tomu sa s ním osud nepekne zahral. Jeho prvý syn, herec Sage Stallone zomrel nečakane vo veku 36 rokov na zlyhanie srdca, zatiaľ čo mladšiemu Seargeohovi už v útlom veku diagnostikovali autizmus. Po tom, ako sa hercovi podarilo splodiť svoju prvú dcéru s modelkou Jennifer Flavin, tak nebral nič na ľahkú váhu. V momente, keď sa ukázalo, že má Sophia v srdci dieru, tak podstúpila operáciu a veľkú časť detstva trávila pod drobnohľadom lekárov. „Každý deň myslím na svoje srdce. Jem naozaj veľmi zdravo, nakoľko som unavená viac, než je normálne a zároveň musím byť veľmi opatrná pri športoch,'' prezradila najstaršia dcéra herca magazínu Paris Match. Aj práve pre zdravotné komplikácie sa rozhodla svoj život držať viac v súkromí.

Prečítajte si: Dcéra Donalda Trumpa Ivanka je považovaná za jednu z najkrajších žien. Aj ona si však ku kráse dopomohla

Slávna modelka

Inak to však bolo s jej mladšou sestrou. Druhá dcéra filmového Ramba Sistine, ktorá dostala meno po známej talianskej kaplnke, sa svoj život rozhodla žiť ináč. V šľapajách svojej matky sa taktiež rozhodla stať modelkou - a toto rozhodnutie sa jej nepochybne vyplatilo. Mala 18 rokov, keď si ju pod svoje ochranné krídla zobrala jedna z najznámejších modelingových agentúr na svete - IMG Models, ktorá zastrešuje známe tváre akými sú sestry Hadid, Hailey Bieber, Gisele či Romee Strijd. Už o pár týždňov na to sa jej dostalo veľkej pocty, keď získala takmer raketový štart. Jej prvým modelingovým džobom bola totiž prehliadka pre Chanel, o čom pravdupovediac, môže mnoho modeliek len snívať. 

„Stále som bola ponorená do módy, už od čias, keď som bola malým dievčatkom. Nikdy som si však nemyslela, že by som mohla byť modelkou. Vyzerala som tak zvláštne, bola som príliš chudá... nikdy som samu nevidela ako dievča, ktoré sa objavuje na bilboardoch alebo v magazínoch. Vždy som sa však na tie bilboardy pozerala a hovorila si - chcem byť tým dievčaťom, chcem byť tým dievčaťom tak veľmi!'' prezradila Sistine pre magazín Coveteur. Tento sen sa jej jednoznačne splniť - k dnešnému dňu sa totiž objavila na titulných stránkach časopisov akými sú Vogue, Elle či Harper's Bazaar. Aby toho nebolo málo, nedávno mala aj svoju prvú premiéru na filmovom plátne. Objavila sa v americkom horore 47 metrov pod hladinou. Podobne ako jej otec, ani ona pri natáčaní pri nepríjemných scénach nepoužívala dvojníkov. Dôvodom však nebola ani tak jej odvaha ako fakt, že nedokázali nájsť nikoho, kto by sa jej podobal. 

NeprehliadniteZ vnučky Elvisa Presleyho je úspešná herečka. Krásna Riley sa na svojho starého otca ponáša aj výzorom

Kráľovná sociálnych sietí

Práve jedinečná podoba zo Sistine robí ikonu. K dnešnému dňu ju na sociálnej sieti Instagram vyše milión sledovateľ, ktorých zo dňa na deň pribúda. To, že za popularitu môže aj jej slávne meno, Sistine nepopiera. Napriek tomu sa však snaží vytvoriť vlastnú identitu a dokázať, že to, čo dosiahla, bolo najmä vďaka vlastnému úsiliu. „Keď máte slávne priezvisko, ste zaškatuľkovaný. Neustále dokazujete ľuďom, že si to zaslúžite. Nie je to tak, že to robím kvôli niekomu inému, ale kvôli tomu, že ma to baví,'' dodala Sistine s tým, že na sebe a svojej kariére neustále pracuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sistine (@sistinestallone),

- Najčítanejšie -