Presunúť na hlavný obsah

Po jednej noci s kolegom som v práci mala celý rok peklo: Zmenilo sa to až po tomto

Partnerské vzťahy

Dvakrát meraj a raz strihaj. Pravidlo, ktorým sa čitateľka Zuzana teraz riadi zakaždým.

Čerstvý zajačik

Na svojom poste som už viac ako päť rokov. V práci máme celkom slušný a zábavný kolektív, medzi sebou máme nadštandardné vzťahy. Všetko by sa mohlo zdať idylické. Lenže viete ako to chodí, stačí jeden pohľadný muž v kolektíve plnom žien a všetko sa zmení. To bol aj môj prípad. Keď k nám prišiel pracovať Jakub, všetky sme sa potešili. Bol o polovicu mladší ako my, čerstvý absolvent školy. Bol to pre neho prvý veľký job a samozrejme, všetky sme mu chceli pomôcť a vyhovieť. Zapadol medzi nás raz dva.

Mohlo by vás zaujímať: Sme neverní všetci? Odborníci prekvapivo tvrdia, že áno

Ja som bola asi pol roka po rozchode. Môj dlhodobý vzťah mal končiť svadbou, no skončil rozchodom. Tak to proste chodí. Keď som sa zoznámila s kolegom Jakubom, hneď mi napadlo, že tohto chlapa musím mať. A tak som pomaly začala "poľovať". Nenápadnejšie, ako moje kolegyne, no o to úspešnejšie. Naše priateľstvo sa prehbovalo, chodili sme na kávy, občasné poháriky. Začal sa mi viac a viac zverovať...

Po pár týždňoch som túto jeho slabú chvíľku využila vo svoj prospech. Večer som mu zavolala, aby prišiel ku mne, že mám slabú chvíľku a potrebujem utešiť. Na stole bol nachystaný jeho obľúbený drink, ja som si samozrejme dala na svojej vizáži záležať, no nie príliš okato. Keď prišiel, spustila som na neho lavínu lichôtok o tom, aký je dokonalý, ako si vážim jeho priateľstvo. Po pár hodinách poctivého servírovania lichôtok a stúpajúceho alkoholu, mi už jednoucho nevedel povedať nie. Doslova som ho ulovila ako zver a po vytúženej spoločnej noci som sa nikdy necítila lepšie. Ráno sme si povedali, že sa to už nezopakuje, čo mi len vyhovovalo, keďže to nebolo také terno, ako som čakala, no naďalej z nás zostali dobrí priatelia. A ja som opäť dostala, čo som si zaumienila... Bol to dobrý pocit. No to som netušila, že čo bude ďalší rok nasledovať.

Prečítajte si: Ste spolu už dlhšie obdobie a strácate vo vzťahu iskru? Takto si zachránite krachujúci vzťah

Jedna noc, 12 mesiacov šikany

Keď pracujete v ženskom kolektíve, klebety sa šíria rýchlo. A v priebehu týžňa každý vedel, že som ulovila mladého zajačika. Kolegyňe si robili zo mňa srandu, no naša vedúca mi to dávala poriadne vyžrať. Ako to, že som porušila pravidlo ( i keď žiadne oficiálne nie je)... Nešlo tu ale o to, že by som porušovala pravidlá, od ostatných som sa dozvedela, že sa do mladého zajačika zamilovala. A on ju odmietol. A ja som bola tá, čo si to celé odnášala. Každý deň, takmer 12 mesiacov. Všetky prúsery boli na moju hlavu a občas to bolo riadne peklo. Ale mala som svoju prácu rada, preto som si povedala, že zotrvám. 

Lenže jeden deň som to nevydržala, počkala som si ju po práci pred budovou a pustila som sa do nej. Bolo mi jedno, či ma vyhodia, ale nenechám si po hlave skákať. 5 minút sme sa doťahovali a potom som odišla. Na druhý deň som sa dozvedela, že vedúca dala výpoveď. Mňa povýšili. Takže za ten rok utrpenia to vlastne celkom stálo. Ale poučila som sa, že žiadne avantúry na pracovisko nepatria.

Neprehliadnite: Štyri znamenia zverokruhu, ktorým najviac chýba ex: Áno, aj keď sú vo vzťahu, dávajte si na nich pozor!

- Najčítanejšie -