Presunúť na hlavný obsah

Supermodelka Elsa Hosk a jej dokonalé bývanie: Tohto trendu by ste sa pri zariaďovaní mali držať aj vy

Zahraničné celebrity

Známa modelka ukázala svoj dokonalý byt. Ak sa vám páči, môžete ho vlastniť. Je totiž na predaj.

Očarujúci a štýlový

Presne tak vyzerá byt v centre SoHo, ktorý švédska modelka Elsa Hosk ponúka na predaj. Váš môže byť za 3,5 milióna amerických dolárov. A čo za tú cenu získate? Veľmi štýlový priestor s rozlohou 1750 štvorcových metrov, s knižnicou na mieru, so skriňami z talianského orecha, s mrarovou kuchyňou, s odhalenými tehlovými stenami a šiestimi oknami, ktoré vedú od podlahy až po strop. Samozrejmosťou je aj veľká terasa.Celkom slušé, čo poviete?

Elsa si kúpila tento byt pred šiatimi rokmi za necelé dva milióny a za ten čas v ňom prerobila takmer všetko. Modelka, ktorá je známa svojim vycibreným módnym vkusom premenila tento domov na dokonalú módnu oázu. Miesto v sebe nesie aj prvky jej domoviny - Švédska. 

Prečítajte si: Bývanie podľa štylistky Jany Tomas: Kam chodí na trendy doplnky, ktoré menia jej domov na snovú oázu?

Byt je postavený na neutrálnych tónnoch, množstve zelene, prírodných materiáloch a masadzných doplnkoch. A presnte týchto prvkov by ste sa pri prerábaní alebo zariaďovaní domova mali držať aj vy. 

Hlavne drevo je ten materiál, ktorý stojí túto sezónu v centre pozornosti. Je to jednoducho nadčasová klasika, ktorá sa nikdy nezunuje. Ak máte potrebu trochu oživiť, či zmeniť vzhľad vášho domov alebo niektorých jeho miestností, rozhodne by ste si mali zadovážiť práve drevené kúsky. Či už v podobe nenápadných malých kávových stolíkov, barových stoličiek, až po väčšie kúsky ako obklady na okne, či knižnice, isté je, že práve s týmto materiálom dýchnete každej miestnosti nový život. 

Mohlo by vás zaujímať: Premeňte svoj domov na vidiecku oázu: Vďaka tomuto to zvládnete bez väčšej námahy

Ak chcete ísť do menších zmien, sústreďte sa na kovové detaily. Svietniky, kľučky, stojany na knihy. Práve tým môžete dodať vášmu domovu nádych elegancie a luxusu. Nezabdnite však, že takéto prvky sú veľmi výrazné, tým pádom sa vyplatí držať sa pri ostatných veciach zemitých a prírodných tónov. Rovnako, ako to urobila Esla. Byt budúcej mamčky rozhodne stojí za inšpiráciu.

Neprehliadnite: Dokonalá oáza: Kendall Jenner ukázala svoj domov, tu budete chcieť bývať aj vy!

- Najčítanejšie -