Presunúť na hlavný obsah

Biela so sklom a industriálnymi prvkami, nikdy nesklame: Oživte svoj domov štýlovými doplnkami

Bývanie

Doplnky v interiéri, dokážu naozaj veľa. Viete vďaka nim, dať svojmu domovu úplne iný charakter. Dokonca aj kombinácia skla a bielej, dokážu pôsobiť útulne. Len treba vedieť ako na to.

Nebojte sa zachovať pôvodné prvky interiéru a povýšiť ich do popredia

Industriálny štýl je v podstate priemyselným štýlom. Siaha do obdobia 19. storočia. Ide však o nadčasovú záležitosť, ktorá hlása momentálne obrovský návrat. Skvelé je, že jeho hlavnou úlohou je zachovať typický vzhľad pôvodného interiéru.

No a v obývačke, či jedálni, takéto priznané prvky, vyzerajú vždy dobre. Navyše sa nebojte   ani kombinovania rôznych materiálov, farieb a tvarov. Drevo, kov, sklo, to všetko je síce na prvý pohľad nesúrodé, no opak je pravdou. Docielite útulnosť a vyčarujete teplo domova.   

Yin-Yang

Biela v kombinácii s čiernou je jednoducho nesmrteľná. Ak tieto dve farby zladíte s jemnosťou a citom pre detaily, dosiahnete naozaj výnimočné srdce domova, ktorým je okrem kuchyne, nepochybne aj kúpeľňa. 

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

K tomuto sa hodia strieborné, či zlaté solitéry, prípadne doplnky v odtieňoch baby pink alebo baby blue. Tými rozhodne nešliapnete vedľa. 

Neprehliadnite: Kúpeľňové trendy: Vytvorte si domáce SPA, v ktorom vaše telo rozkvitne do novej krásy

Balance vďaka kombinácii rôznych materiálov a ich vlastností

Priznaná pôvodná tehla a betón sú niečo, čo priestoru dodá atmosféru. Celkovo vedia veľmi zútulniť a navyše v kombinácii s bielou a sklom, docielite skutočne vyvážený efekt. Nezabúdajte ani na rastlinky. Občas stačí malý doplnok v ich forme a byt získa punc výnimočnosti.

Vytvorte si doma inšpiratívne, zelené prostredie, ktoré sa stane súčasťou vášho životného štýlu. Je dokázané, že rastliny vnášajú do umelého prostredia kus živej prírody, čo má skvelý vplyv na zlepšenie našej nálady. A to sa v tejto zvláštnej dobe, celkom hodí, no nie? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe