Presunúť na hlavný obsah

Valentínske parfumy, ktoré robia ženu neodolateľnou. Prekvapte svoju nežnú polovičku esenciou lásky

Krása

Krásne navoňané ženské telo zanecháva stopu esencie, vďaka ktorej sa mužovi vryjú všetky spomienky spojené s ňou, do pamäti. Máme pre vás tipy na tie najlepšie valentínske parfumy tejto sezóny.

Sviatok zamilovaných sa spája s intimitou a vášňou, rovnako ako je to v prípade parfumov. Krásne navoňaná žena dodá atmosfére večera celkom iný rozmer. 

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Spontánny a zábavný postoj ženy

Odvážna, optimistická a spoločenská. Dolce & Gabbana Rose prináša do ulíc spontánneho ženského ducha. Tento šťastný a zábavný postoj je zachytený priamo vo vôni. Vôňa, ktorú vytvorila parfumérka Violaine Collas je návyková a pozostáva z kombinácie sviežich ruží a jemného pižma. Spolu s pikantnými červenými ríbezľami vytvára nádhernú neodolateľnú vôňu plnú  pôvabu.

 

Pre ženy, ktoré sa neboja milovať

Vôňa pre všetky ženy, ktoré sa  neboja žiť a snívať vo veľkom. Sú to ženy priekopníčky, ktoré si idú za svojím a zároveň sa neboja milovať. Oslávte sviatok zamilovaných s ikonickou vôňou Lancôme Idôle Eau de Parfum, ktorá si podmaní vaše zmysly. Tento rok sa nesie v duchu Live to Love, Love to Live.

Milovníčky romantiky a snenia

Iskrivá kvetinová vôňa Miss Dior Rose N’Roses chytí za srdce všetky milovníčky romantiky a snenia. Ruža z Grasse je umocnená bergamotom a podtrhnutá intenzitou nóty bieleho pižma. Vibrujúca esencia muškátu povznáša kompozíciu spolu s citrusovými nótami tak, aby verne kopírovala neodolateľnú vôňu nekonečných polí ruží z Grasse.

Tajomná povaha ženskej zmyselnosti

Pocta ženskej vnútornej kráse a vrodenej zmyselnosti. Narciso Rodriguez for Her Musc Noir je akousi novou kapitolou v histórii tejto vône, ktorej srdce tvorí vzácny pižmový olej. Transformuje odvážne, ale jemné vlastnosti pžma k vytvoreniu jedinečnej nadčasovej vône stvorenej pre ženy, ktoré ju inšpirujú. Záhada modernej ženskosti, ktorá vás núti preskúmať ju.

 

Vôňa na noc, ktorá vás zavedie do tajov luxusu

Kvetinovo orientálna vôňa Chanel Coco Mademoissele L'Eau Privée dostupná v novom variante, ktorý sa vyznačuje bezprecedentným, sofistikovaným a dôverným spôsobom nosenia vône. 
Je to ľahšia a jemnejšia verzia pôvodnej Coco Mademoiselle, vôňa na noc, stelesňujúca hmlistý závoj pre pokožku, ako ju opísal hlavný parfumér CHANEL Olivier Polge.

Neprehliadnite: VIDEO: Pôvabná Keira Knightley opäť zahviezdila: Uprostred noci rozohráva hru zvádzania

Odhodlaná žena, ktorá sa riadi vlastnými pravidlami

Elegantne zmyselná a dráždivá dámska vôňa Giorgio Armani Sí Eau De Parfum Intense, ktorá zachytáva sebavedomie a energiu. Žena Sí je silná, slobodná a odhodlaná povedať áno tej najvášnivejšej časti samej seba. Okrem toho vôňa stelesňuje všetky ženy, ktoré sa riadia vlastnými pravidlami a majú nezávislú dušu. 

- Najčítanejšie -