Presunúť na hlavný obsah

Ste len zábavka alebo vážna znamosť? Tieto znaky muža prezradia

Partnerské vzťahy

Vraví sa, že keď to s vami muži myslia vážne, spoznáte to. Nie vždy je to však skutočne tak.

Poznáte jeho priateľov

Jedným zo základnych vzťahov toho, že to s vami chlap myslí vážne je, že poznáte jeho priateľov. Pochopiteľne, najvýznamnejšie je, ak poznáte aj jeho rodinu, no takýto rozvážny krok chce čas. V prípade, že vás s ňou zoznámi príliš skoro, mal by vám pípnuť alarm, že niečo nie je v poriadku. Rovnako by ste si mali dávať pozor, keď s niekým randíte už niekoľko mesiacov, no o jeho priateľoch nemáte chýru - a hlavne nemáte dôkaz o tom, či vôbec majú oni chýru o vás.

Prečítajte si: Veci, ktoré sú pre mužov vo vzťahu klúčové: Čo považujú za nevyhnutnosť?

Rieši s vami každodenné situácie

Mnoho priateľstiev je založených práve na tejto báze. Pozor, nemyslite si však, že ak sa s vami muž baví o bežných veciach, znamená to, že vás berie len za kamarátku, práve naopak. Ak vám rozpráva o tom, aký mal deň alebo čo sa prihodilo v jeho partii, môžete byť rada. Tento muž vás totiž pomaly pokladá za súčasť svojho života a buduje si s vami niečo viac než fyzickú príťažlivosť. Spozornieť by ste naopak mali, ak o jeho súkromnom živote viete naozaj bizarne málo. To značí, že jednoducho vás doň zahrnúť nechce.

Plánovanie 

Jedným z najčastejších znakov toho, že to muž myslí s vami vážne, je jednoznačne plánovanie blízkej budúcnosti. Nemusí s vami hneď plánovať spoločnú domácnosť, svadbu alebo rodinu - na to je po niekoľkých týždňoch, ale aj mesiacoch vzťahu príliš skoro. Je však dôležité, aby vás zahŕňal do svojich každodenných a blízkych plánov typu oslava narodenín, menší výlet, dovolenka či strávenie spoločného sviatku.

Chráni vás

Nezáleží na tom, či vaša cesta trvá hodinu či pár minút - zavolá vám, ako ste došli, či ste v poriadku, lebo má o vás jednoducho strach. Rovnako to platí aj v situáciach, z ktorých máte strach, respektíve vám privolávajú zlú náladu. Muž, ktorý má o vás záujem, vás bude chrániť nielen pred potencionálnym nebezpečenstvom, ale aj smútkom - a urobí všetko preto, aby na vašej tvári videl spokojnosť a úsmev. Ak toto chlap, ku ktorému vzhliadate, robí, máte šťastie - skutočne mu na vás záleží.

Neprehliadnite: Sex podľa krvnej skupiny: Prezradí vám, na čo ten váš nedá dopustiť

- Najčítanejšie -