Presunúť na hlavný obsah

Snažila som sa zoznámiť cez sociálne siete. To, čo to spôsobilo, by som však nepriala nikomu

Sex a vzťahy

Má to mnoho výhod, no aj nevýhod. Zoznamovanie sa cez sociálne siete je dnes akousi povinnou jazdou. Nie však každý na ňu vie ''naskočiť''.

Mám 28 rokov a napriek tomu, že sa nepovažujem za nejakú starú dievku, počúvam zo všetkých strán narážky na to, kedy si už konečne nájdem toho pravého. Takmer všetky moje blízke priateľky sú už vydaté, a tak vkládajú nádej do mňa. Chcú ísť na svadbu, stať sa družičkami, zároveň však klebetiť o manželských veciach bez toho, aby mali výčitky, že som stále sama a podľa môjho názoru túžia aj po pocite, že som už oficiálne dospelá. Niežeby som nebola, no fakt, že mám po boku partnera, by mi zrejme v ich očiach pridal. A tak som sa jedného dňa, s menším promile v krvi rozhodla prihlásiť sa na známu zoznamovaciu sieť, ktorá zaručuje, že svoju osudovú lásku môžete stretnúť už jednou reakciou na fotografiu. 

Zo začiatku som nad ''výberom'' opačného pohlavia krútila hlavou, až do momentu, kým mi nenapísal Martin. Už od začiatku mal v mojom ponímaní akési bonusové body. Nielenže mal podľa fotografií skvelé telo, zároveň sa zdal ako neuveriteľne sčítaný a inteligentný muž. Po pár správach som mala tínedžerské motýliky v brušku, za ktoré som sa preklínala. Nemohla som si však pomôcť, Martin ma priťahoval tak, ako žiaden iný chlap dovtedy - síce len virtuálne. Obrovský sklamaním však pre mňa bolo, že mu nejde o žiaden vážny vzťah, ale len o jednoduchú zábavu. Bol o dva roky mladší a na záväzok sa ešte necítil. Život si chcel užívať čo najviac. Napriek tomuto som to však s ním nevzdala, práve naopak. Rozhodla som sa, že naskočím na jeho vlnu a po tom, čo sa spolu stretneme a budeme si aj v reále skvelo rozumieť, si s ním aspoň užijem. Keď nie jedno, aspoň druhé! To som ešte netušila, aký hrob si kopem...

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Prihlásila som sa na partnerov Facebook. To, čo som tam našla, ma šokovalo

Takmer pravá láska

Sex s Martinom bol neskutočne skvelý. Vedel, čo robí a ja som pri ňom dosahovala orgazmus zakaždým, keď sa zmocnil môjho tela. Po tom, ako sa mi však pár dní neozýval, som začala pociťovať samotu. Prihlásila som sa teda opäť do aplikácie, ktorá zaručovala získanie osudovej lásky a klikala ďalej. Už po niekoľkých kliknutiach ma zaujal Tomáš. Začali sme si spolu písať a podobný scénar sa začal opakovať, avšak so šťastnejším koncom - zdalo sa, že skutočne aj Tomášovi ide o seriózny vzťah. Tešila som sa a dohodla si s ním stretnutie. Všetko prebiehalo síce o čosi pomalšie, no o to krajšie a zdalo sa, že všetko je dokonalé... až do momentu, kedy sa neozval opäť Martin s tým, že by si to rád užil. A ja hlúpa som súhlasila.

Tentokrát sme sa však nestretli v jeho byte, ale dome jeho rodičov. Odišli na víkend preč a on svoje bývanie prerábal, a tak ma zlanáril na vírivku, ktorú majú na záhrade. V momente, keď som však prišla do kuchyne po vášnivom sexe medzi bublinkami, ma však čakal šok. Na chladničke bola  Tomášova fotka a ako som zistila - títo dvaja boli nevlastní súrodenci. Prišlo mi zle a pochytil ma záchvat úzkosti. Nielenže som svojho priateľa podviedla, zároveň som mu bola neverná s jeho nevlastným bratom... a to všetko kvôli zhode v aplikácii. Kvôli nicku som totiž nepoznala celé Maťove meno a tým pádom som nevedela ani len to, či má súrodencov. Zhoda v aplikácii síce stačila na to, aby sme mali sex, no nie na to, aby som ho vôbec poznala. Martin mi síce sľúbil, že mu nič neprezradí, no ja mám stále strach...

Neprehliadnite: Skutočný príbeh: Môj partner mi po troch rokoch vzťahu oznámil, že je homosexuál

- Najčítanejšie -