Presunúť na hlavný obsah

Začala som si s mužom mojej sestry: Takýto koniec nikto nečakal

Partnerské vzťahy

Niekedy vedia byť láska a sex komplikované combo. Čo však v prípade, ak si začnete so svojim švagrom, ktorý je zároveň manželom vašej sestry? Tomuto sa povie viac ako len komplikácia. Diana o tom vie svoje.

Aj s dokonalým mužom po svojom boku, chcú mnohé ženy rebela, ktorý ide proti prúdu

Diana bola vydatá presne tri roky. Bola to čistá láska. Aspoň zo strany jej polovičky určite. Ona mala od začiatku tak trochu pochybnosti, či je to ten pravý aj napriek tomu, že Dušana ľúbila. 

”Bol to prvý muž v mojom živote, s ktorým som mala vážny vzťah. A hneď svadba. Jasné, že som si nebola úplne istá. No všetci okolo mňa mi tvrdili, že je ten pravý. Dušan bol totiž prototypom gentlemana, ktorý zároveň prejavoval empatiu voči každému. Ak niekto potreboval podať pomocnú ruku, bol vždy k dispozícii. Naozaj ho všetci zbožňovali." 

Prečítajte si: 5 vecí, na ktoré muži v posteli nedajú dopustiť: Takto sa pre nich stanete ozajstnou bohyňou

"Jeho brat, mimochodom muž mojej sestry, bol presným opakom. Boli ako oheň a voda. Išlo o rebela, ktorý nikdy nemal stabilnú prácu a miloval dobrodružstvá. Vôbec som nevedela pochopiť, prečo si ho moja sestra vzala. Aj napriek tomu, o ňom Dušan vždy hovoril veľmi pekne. Pri každej príležitosti sa ho zastával a dokonca obhajoval aj jeho životný štýl."

"Ja sama som nikdy Tea príliš nemusela. Áno bol mimoriadne príťažlivý, ale nechápala som ako môže takto fungovať. Aj napriek tomu sa medzi nami na jednej oslave stalo niečo, čo by mi ani vo sne nenapadlo.”

Netuším, prečo sa to stalo, no ten moment zmenil naše životy od základov

Nevinná akcia tak ovplyvnila životy dvoch manželských párov od základov a v značnej miere. Skrátka niektoré príbehy, ktoré píše život, nevymyslíte. 

"Bola to oslava 60 - tky našej svokry. Stretli sme sa tam úplne celá rodina. Len Dušan neprišiel. Ráno ho chytila viróza a nevládal ani len vstať z postele. Dohodli sme, že zostane doma. Išla som sama. Teo tam bol tiež bez mojej sestry, nakoľko svokru roky nemusela. Nikdy spolu nevychádzali a ich vzťah bol komplikovaný. Musím uznať, že s Teom som sa od začiatku dobre bavila. Bol rodený zabávač. V ten večer sme vypili oveľa viac ako som plánovala. Okolo polnoci som začala s Teom flirtovať. Netuším prečo sa to stalo, no on mi to opätoval. To čo sa dialo potom, asi netreba ani veľmi rozvádzať. Áno, vyspala som sa so svojim švagrom, bratom môjho muža a manželom mojej sestry. A musím priznať, že sa mi to páčilo. No medzi nami sa to neskončilo jednou nocou."

Neprehliadnite: Čím ste starší, tým je lepší! Vekom sa kvalita sexu neznižuje, práve naopak

Diana vedela, že ak sa to prevalí, ublížia všetkým. Svojmu mužovi, sestre, svokre. Skrátka takáto vec sa neodpúšťa. Vyjsť s pravdou von, teda zmietla okamžite pod koberec. 

"Od toho momentu ubehlo šesť mesiacov a ja to nedokážem ukončiť. Dvakrát do týždňa sa stretávame tajne a milujeme sa. Vždy ide len o sex a potom sa každý vyberie svojou cestou. Viem, je to hrozné, no netuším, čo s tým mám urobiť. Je mi jasné, že pred manželom to dlho neutajím a neviem ako na celú situáciu zareaguje. Som totiž v piatom týždni tehotenstva a to, kto je otec je naozaj otázne…"

- Najčítanejšie -