Presunúť na hlavný obsah

Róby z odovzdávania cien Zlatý Glóbus 2021. Margot Robbie zažiarila v jednoduchom, no elegantnom modeli

Zahraničné celebrity

Jedna z najprestížnejších udalostí svetového šoubiznisu sa tohto roku niesla v inom duchu, než pominulé. Na odovzdávanie cien Zlatý Glóbus malo totiž prístup len niekoľko ľudí s tým, že väčšina nominovaných, ale aj pozvaných celebrít, sa k programu pripojili len prostredníctvom svojich obrazoviek. Prezrite si tie najlepšie outfity!

Margot Robbie

Jedna z najväčších hviezd šoubiznisu si zvolila jemné, volánikové šaty s odhalenými plecami. Tento model známej značky Chanel vyvolal mierny rozruch - zatiaľ čo ho niektorí považovali za príliš fádny, druhá strana si myslí, že sa jedná o elegantný model, ktorý bol na túto udalosť ako stvorený. Margot je známa tým, že vie aj jednoduché strihy odprezentovať ako tú najhonosnejšiu róbu a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Celý outfit perfektne doladili jemné vlny a červený rúž.

Amanda Seyfried

V romantickom duchu sa niesla aj herečka Amanda Seyfried. Tá si pre túto udalosť zvolila netypickú, broskyňovú farbu. Tento odtieň nepristane len tak niekomu a preto po ňom siaha len minimum žien, no pre blonďavú herečku je táto farba ako stvorená. Nápaditý model s holým chrbtom doplnila jemnými šperkami a taktiež romantickými vlnami, ktoré podčiarkli už tak dokonalý efekt. 

Prečítajte si: Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

Jane Fonda

Ikonická herečka a bojovníčka za ženské práva si zvolila jemný kostým z módnej dielne Richarda Tylera v béžovej farbe. Ide o kúsok, ktorý je v jej šatníku už dlhší čas. Známa aktivistka tým chcela poukázať na fakt, že nie každá udalosť si zaslúži svoj vlastný kúsok oblečenia. Práve preto sa v roku 2019 rozhodla pre odvážne rozhodnutie - do jej skrine už nepribudne nič nové. Stalo sa tak počas jednej z demonštrácií, ktorých sa zúčastnila a zdá sa, že jej to drží do dnešného dňa. Odovzdávanie cien, na ktorom sa opäť ukázala ako elegantná dáma, je toho dôkazom.

Lily Collins

Pôvabná herečka sledovala prestížne ocenenie z pohodlia svojho domova, no napriek tomu siahla po kúsku, ktorý jej môže závidieť nejedna žena. O jej celkovú vizáž sa totiž postarali prestížne značky Cartier a YSL, ktoré nepochybne vykonali skvelú prácu. Lily totiž v šatách s odhaleným ramenom vyzerala nesmierne príťažlivo, no zároveň elegantne. 

Catherine Zeta-Jones

Prominentní manželia Douglasovci boli jednou z dvojíc, ktorej sa dostalo príležitosti vyhlásiť výhercov priamo na pódiu. Manželia sa zladili do čiernej farby a napriek tomu, že na seba nepriťahovali pozornosť žiadnymi výraznejšími doplnkami, obidvaja zažiarili. O čosi väčšia pozornosť sa pochopiteľne dostala Catherine, ktorá v šatách s odvážnejším rozparkom predviedla perfektnú figúru a pôsobila mimoriadne mladistvo.

Gal Gadot

Na odovzdávaní cien prekvapila aj menej známa izraelská herečka Gal Gadot, ktorá predviedla voľnejší model v bielej farbe. Aj keď krátke šaty nie sú na takúto udalosť typickou voľbou, Gal pôsobila mimoriadne elegantne. Celkovú vizáž doladila zaujímavým medailónom a retro účesom, ku ktorému zvolila červený rúž.

Róba ktorej celebrity sa vám páčila najviac?

spolu hlasovalo 398 ľudí

Gal Gadot
38%

- Najčítanejšie -