Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré najčastejšie zvádzajú ženatých chlapov majú jedno spoločné. Nejde pritom o žiadne šupy

Partnerské vzťahy

Moment, kedy zistíte, že ste podvedená a zistíte, že žena, s ktorou vás podviedol, vám nesiaha ani po členky. Tieto ženy však majú jedno spoločné, ste zvedaví, čo to je?

Riešiť neveru nechce nikto z nás, ale predsa len, či sa nám to páči alebo nie, z času načas jej musíme čeliť. Väčšina žien, keď sa ocitne v situácii, že je podvedená, je v domnienke, že automaticky ide o ženu lepšiu, krajšiu, dokonalejšiu. Ale to, čo je pre nás dokonalejšie, pre iného nemusí byť a koniec koncov je to skôr uhol pohľadu. 

Jedno je však isté, ženy si dokážu najviac ubližovať navzájom a tie, ktoré zvádzajú ženatých či zadaných chlapov, majú predsa len niečo spoločné.

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

„Zažila som, že ma môj muž podviedol so svojou bývalou. Neskôr som zistila, že z jej strany to bolo zámerné, nakoľko sa dozvedela, že jej otec si našiel milenku – ženu vo veku svojej dcéry. Nevedela sa vysporiadať s tým, že takto zahol jej mame a ich ako rodinu opustil kvôli jej rovesníčke. Jediné, čo chcela bolo, pomstiť sa všetkým, ktorí sú vo vzťahu... Nakoniec som rada, že sme sa kvôli nej s partnerom rozišli, i keď v ten moment som z toho bola nešťastná, aj tak nám to neklapalo. Žena, ako je ona, je však poľutovaniahodná,“ prezradila Lenka (31).

„Pamätám si na najhorší deň v mojom živote. Deň, keď som odhalila neveru svojho muža, máme spolu dieťa. Slečnu, s ktorou ma celý čas podvádzal, som si vyhľadala a kontaktovala som ju. Po dlhšom rozhovore mi bolo jasné, že ide o zúfalú dievčinu, ktorá zažila niekoľko rozchodov a z trucu voči mužom sa rozhodla rozbíjať manželstvá. Nie, nebolo mi jej ľúto, ale bol to jasný dôkaz toho, aké ženy sú tohto celého schopné. Skôr či neskôr aj ony budú mať rodinu a veľakrát im to aj karma vráti a pocítia, aké to je,“ otvorene priznáva Eva (35).

„Môj muž bol dobre situovaný a celý život sa okolo neho točili modelky. Napriek tomu ma podviedol s obyčajnou ženou z vidieka, na pohľad ničím extra. Toto dievča bez problémov spávalo so ženatým mužom a viete, prečo? Lebo mala tridsať a jej rodičia trvali na tom, aby išla do mesta a našla si zabezpečeného muža, ktorý sa o ňu postará. V preklade, príde na bielom koni, požiada ju o ruku, zaistí veľkolepú svadbu a budú mať kopec detí. Áno, v takýchto domnienkach niektorí ľudia dodnes žijú a je im jedno, že ich dcéra má zbaliť ženatého muža, nedajbože takého, čo má aj deti. Z jeho strany to bola zase túžba postarať sa o nevinnú, bezbrannú bytosť. Muži sa však nechajú veľmi ľahko oklamať,“ popisuje svoju skúsenosť Kaja (29).

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Verte neverte, v skutočnosti túžia po láske a nevedia si nájsť vzťah

To, čo spája väčšinu takýchto žien je nešťastie. Nešťastie z predošlých vzťahov, nízke sebavedomie  a túžba po skutočnej láske, rodine. Ženy tohto typu sú často veľmi zúfalé a v tom momente strácajú chrbtovú kosť. V daný moment myslia len na seba a na to, že keď už sa im podarí nadviazať kontakt s niekým, kto sa javí, že by sa o ne vedel postarať, je im jedno, že daný muž má rodinu. Stratia akékoľvek zábrany, hodnoty...

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe