Presunúť na hlavný obsah

Jarné stylingy, ktoré vám navrátia chuť obliekať sa ako žena: Tieto nezmeškajte

Móda

Čas dať zbohom domácemu oblečeniu a vrátiť sa späť k statusu ženy. Máme pre vás módne inšpirácie, ktoré vás utvrdia v tom, že máme pravdu.

Kožené predĺžené sako s holými nohami

Vplyv 80. rokov, ktorému podľahli už aj ženy, brániace sa noseniu kožených vecí alebo čiernej. Je to tak. Kožené sako predĺženého oversized strihu si podmanilo ženy po celom svete. V kombinácii so šortkami alebo šatami s odhalenými nohami žena vyzerá ako novodobá femme fatale.

Inšpirujte sa: 5 módnych prikázaní minimalizmu: Týmto sa riaďte, ak chcete žiť spokojnejšie

Krátky nohavicový kostým a tenisky

Nohavicové kostýmy v pastelovom prevedení valcovali nielen prehliadkové móla svetových dizajnérskych špičiek, ale aj ulice metropol. Všimnite si malý fashion detail v podobe farebných retro tenisiek. Perfektný match a inšpiratívna dávka štýlu.

70. roky a voľné nohavice v tomto duchu

Voľným nohaviciam a boho štýlu sa spočiatku veľa z nás bránilo. Tie, ktoré túžia po zachovaní si ženskosti presne vedia, o čom hovoríme. Existujú však stylingy, ktoré vám naživo dokážu, že spojenie viacerých štýlov dokáže vyzerať naozaj chic a toto je jeden z nich.

Trenčkot alebo sveter ako šaty

Jar praje experimentom a šaty si niekedy dokážete zhotoviť aj z iných kúskov. Suplovať vám ich môže napríklad trenčkot alebo sveter predĺženého strihu až pod kolená alebo po zem. Potom už stačí len tenký opasok ležérne uviazaný a štýlový outfit je hotový.

Neprehliadnite: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Kabelka alebo kľúčenka na krk

Pamätáte si ešte na kľúčenky okolo krku? Najnovšie môžeme spozorovať zvýšený nárast mini kabeliek okolo krku. Sú roztomilé, praktické a štýlové. Novodobý vplyv rýchleho životného štýlu sa prelína s moderne zmýšľajúcou ženou, ktorá si však potrpí na vlastný štýl.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe