Presunúť na hlavný obsah

Answear oslavuje 10. narodeniny: Tieto fashion štýly z vás vyčarujú ženu plnú radosti, ktorá bude mať o 10 rokov menej

Móda

Je čas vrátiť módu nielen do svojich šatníkov, ale aj do ulíc. Móda sa opakuje a o tom svedčia najnovšie trendy módneho online storu Answear, s ktorými omladnete minimálne o 10 rokov.

Čas, na ktorý sa veľa z nás tešilo. Stretnutia s priateľmi, túžba socializovať sa a užívať si kultúrny a umelecký život rovnako ako narodeninové párty. Na jednu z nich vás pozývame pri príležitosti 10. výročia módneho online storu Answear.sk, ktorý si pre nás pripravil štýly známe z minulosti. Symbolická „desiatka“ narodenín ako omladenie módou. Pohodlne, ale elegantne. 

Je čas vrátiť módu do ulíc

Je čas vrátiť módu do ulíc rovnako ako sa vrátiť do života s víziou krajšej budúcnosti, ktorú módny online store Answear.sk so svojou narodeninovou kolekciou prináša. Odvážte sa snívať v móde a pamätajte, že dobre oblečená žena je žena plná radosti. Hovorí sa, že žena sa neoblieka pre mužov, ale sama pre seba. Ak by to totiž bolo tak, ako píšeme, chodili by nahé. A podobných výrokov k téme módy a súčasnej doby je viac, my sme vybrali tie najvýstižnejšie, s ktorými nám nedá nesúhlasiť.

„Móda by mala byť spôsob úniku, nie uväznenia.“

„Móda je rozkaz, ktorý si ženy želajú.“

„Oblečenie nezmení svet, ale ženy, ktoré si ho obliekajú, áno.“

„Ženy sa neobliekajú kvôli mužom. Obliekajú sa kvôli sebe samým. Keby sa obliekali pre mužov, chodili by stále nahé.“

„Môžete mať čokoľvek, čo budete chcieť, pokiaľ sa na to oblečiete.“

Móda sa opakuje, poznačí ich akurát vždy doba, v ktorej žijeme

O tom, že móda sa opakuje, sme sa mohli presvedčiť na vlastnej koži niekoľkokrát. Vďaka tomu, že spoznáte najnovšie trendy si uvedomíte, že práve tie vás dokážu omladiť až o desať rokov. Jedna dekáda totiž predstavuje obmenu trendov, na ktoré s úsmevom spomíname, no vždy keď sa objavia na scéne a niekto ich „oživí“, musíme ich mať jednoducho v šatníku. Myslite tiež na to, že v skrini si nájdu svoje miesto až dokým opäť nepríde ich čas slávy. To znamená, že tento spôsob sa tiež ráta do oblasti udržateľnosti.

Značky ako Answear. LAB, Guess a HUGO pripravili pri príležitosti 10. narodenín limitované kolekcie a počas osláv narodenín od 6.5. - 16.5. môžete získať 25% zľavu na niektoré vybrané artikle. 

Answear.LAB v duchu odvážte sa snívať

Jedna z najnovších línií módneho online storu Answear.LAB prichádza s esenciou DARE TO DREAM obsahujúcou súpravy z kože, sukne zdôrazňujúce pás, zmyselné ženské šaty, ale aj široké nohavice a oversized košele v štýle tie-dye. Ručne robené opasky a nápadné kabelky pozdvihujú outfit celkom na inú úroveň. 

Symbolom nádeje v lepšie a krajšie zajtrajšky je žena radostnej povahy, ktorá je plná odvahy a odhodlania. Hodváb, model či koža sú typické materiály zosobňujúce ženskosť a sebavedomie. 
Pri koncipovaní a a tvorbe sa dizajnéri inšpirovali ikonami štýlu - od súčasnej Givanny Batagllie, Caroline de Maigret až po umelkyňu Annie Lennox.

Náš tip: Kožené šaty alebo šaty na špagetových ramienkach vám nesmú v šatníku chýbať. S biker boots ich využijete už teraz a budete prekvapené, aký mladistvý, ale ženský look dosiahnete.

GUESS a ich cesta po európskych metropolách

Americká značka oblečenia GUESS vytvorila pri príležitosti 10. narodenín Answear kolekciu tričiek s názvami miest európskych krajín, v ktorých značka pôsobí. 7 hlavných miest, kde je Answear, teda namiesto USA nad znakom je Bratislava, Praha a ďalšie. Názvy hlavných miest a charakteristické lokálne farby s ikonickým logom Guess. Nadčasový strih a dizajn uľahčuje ich nositeľnosť a variabilitu naprieč štýlmi, ale aj rokmi.

Náš tip: Vráťme sa spolu do 90. rokov a tričko s potlačou skombinujme so skinny džínsami a sandálikmi na vysokej nohe. Nadčasový štýl, ktorý je na ženách stále sexi.

HUGO a ich najpredávanejšie mikiny

Unisex minimalistická kolekcia od HUGO, ktorá je považovaná za najpredávanejšiu vo svete mikín a teplákov. Zatiaľ čo počas pandémie to bola akási základná uniforma našich bežných dní, teraz je čas posunúť ich ďalej, na iný level. Skrátka dokonalý základ pre vaše módne experimenty. Charakteristický rukopis v podobe loga a farieb je ideálnym priestorom pre dokončenie vášho stylingu. Vašim „maliarenskym plátnom“ je pritom váš styling.

Náš tip: Minimalistický štýl mikiny a súpravy umocníte štýlovými teniskami. Prečo aj cez víkendové časy nevyzerať štýlovo. Mikiny sme si obľúbili a nemusíme sa ich úplne vzdať. Módu treba variovať podľa nálady a situácie, ktorá si to vyžaduje.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe