Presunúť na hlavný obsah

Neviditeľná, no dôležitá a kľúčová zároveň: Podprsenkový manuál, vďaka ktorému sa v rámci outfitu vyvarujete faux paux

Móda

Môžete ju nosiť ako dominantný prvok vrámci outfitu, no aj keď ju nevidno, treba ju dôkladne vyberať. Dokáže totiž rovnako pridať na sexappeale ako na ňom aj ubrať.

Telová podprsenka ako must - have, v šatníku každej ženy

Existuje pár kúskov, ktoré by mali byť súčasťou kapsulového šatníka a nepochybne tam patrí aj telová podprsenka. Je neviditeľná a dokonale ladí s akoukoľvek farbou.

Predstavuje ideálnu voľbu pod bielu či čiernu transparentnú, prípadne hodvábnu blúzku. Táto kombinácia bude pôsobiť esteticky, napriek jemnej a decentnej transparentnosti. 

"Na to, aby tvorila dokonalé krivky, kde nič netrčí musí byť hladká, bez čipky, zdobenia či výšivky. No a určite by mala veľkostne sedieť. Prsia by sa v nej nemali strácať a naopak nemali by z nej „vytekať“. Mala by jednoducho dokonale kopírovať krivky a zapínať sa na prvé háčiky, sedieť na obvode, to znamená, že by nemala byť zapnutá niekde nad lopatkami. Jednoducho zapínať by sa mala v línii obvodu," vysvetľuje štylistka a odborníčka na módu Andrea Ziegler. 

Neprehliadnite: 5 módnych prikázaní minimalizmu: Týmto sa riaďte, ak chcete žiť spokojnejšie

"Tiež by sa ramienka nemali zarývať do kože. Ženy s väčšími prsiami, by mali siahnuť po hrubších ramienkach (váhu pŕs by nemali niesť ramienka). Kostica by mala dokonale lemovať tvar pŕs a nie sa do nich zarezávať."

Transparentnosť a čipka

V niektorých prípadoch sa naopak, snažíme outfit oživiť práve podprsenkou. Nebojte sa vziať si ju pod transparentnú blúzku. Len zohľadnite celkovo svoje krivky. Nie každej žene, totiž takáto kombinácia lichotí.

Inšpirujte sa: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Zároveň sa snažte, odtieň blúzky zladiť s odtieňom podprsenky. Ideálna je klasická čierna variácia, biela, či baklažánová, alebo parížska modrá. Pokojne siahnite po čipke, ktorá práve ženskosť vyzdvihne. 

Ako vybrať správnu veľkosť podprsenky?

  • Najskôr treba zmerať obvod hrudníka. Toto číslo určuje číslo podprsenky.
  • Druhé číslo je veľkosť cez prsia, ktoré určuje veľkosť košíčkov. 

Nesprávna veľkosť podprsenky môže spôsobiť aj bolesti chrbta a ramien. Je mimoriadne dôležité si vedieť vybrať, dobre padnúcu podprsenku. Dodáva neskutočné sebavedomie a zdôrazňuje ženskosť v každom jednom ohľade. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe